Wpis z mikrobloga

  • 2
@Durisil: ja już wole kupić sobie bilet przez apke, bo u kierowcy się boję, ale w głupim pksie nie można kupować biletu kartą, tylko gotówką u kierowcy
  • Odpowiedz
@qew12: qew a co robisz jak spotkasz gdzieś znajomą osobę ?
a) witasz sie i rozmawaisz
b) witasz sie i nie wiesz co dalej
c) unikasz kontaktu, idziesz inna trasą
d) nie zauważasz nawet tej osoby bo sie patrzysz w ziemie i boisz sie podnieść wzrok
  • Odpowiedz
  • 3
@DupaWolowa967:
nie witam się, bo się wstydzę i mam wątpliwości czy to na pewno ona, bo mam słąbą pamieć do twarzy
ale teraz już nie mam znajomych, to było w czasach szkolnych, kiedy spotykałem kogoś z klasy (i tak nie mówili mi cześć)
  • Odpowiedz
@qew12: nie martw się mirek, też się boję jeździć autobusem. Jakbym miał kupić bilet to bym wolał iść z buta. Dlatego głowa do góry i rób swoje, a przynajmniej zacznij robic
  • Odpowiedz
@qew12: Pracuje na budowie nie zarabiam nie wiadomo ile choroby się mnie trzymają jak rzep psiego ogona własnie jestem w szpitalu ledwo chodze nogi napuchnięte jakby miały zaraz wystrzelić mam 27 lat a wizyt w szpitalu to juz chyba z 10 co chwile co innego
  • Odpowiedz
@Durisil

To jest akurat mocno #!$%@? kwestia w komunikacji miejskiej, mam wrażenie, że częściej te automaty nie działają niż działają i trzeba się często ratować pobieraniem jakiejś gównoapki na ostatnią chwilę. Już nie mówiąc o zablokowanej często możliwości płatności gotówką.
  • Odpowiedz
@qew12: ciekawy temat, rozumiem ze to nie kontakt ze spoleczenstwem jest problemem (bo wlasnie siedzisz na portalu spolecznym), tylko kontakt twarza-twarz / głos-głos z obcym?
Masz jakąś osobe nie z rodziny z ktora mozesz rozmawiac na zywo?
  • Odpowiedz