Wpis z mikrobloga

Używał ktoś z Was pralki Samsung WW80TA026AT? Warto szukać czegoś z ecobubble? Może Wy coś możecie polecić? Im wyższa klasa energetyczna tym lepiej, ładowność 7-9kg, mile widziany jakiś program czyszczący, dobrze by było, żeby dało się ją naprawiać jakoś opłacalnie. Mile widziana, ale niekonieczna opcja ładowania prania i ustawiania kiedy ma startować, ewentualnie kiedy ma się kończyć. Dobrze by było, żeby była prosta w obsłudze (szukam dla ludzi w wieku 50+), wifi zupełnie niepotrzebne. Raczej wystarczą jakieś podstawowe programy. Dobrze by było nie przekroczyć 2-3k.

#pralka #agd #pranie #lazienka #pytanie #mieszkanie #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 2
  • Odpowiedz
@Goglez: mam z wyglądu frontu taką samą tylko pralko suszarkę i nie ma sie do czego przyczepic jesli chodzi o pralke.
addwash spoko, ale nie must have. Suszarkę w pralce odpuścić. totalnie poroniony pomysł.

Samo ecobubble nie wiem na czym polega. zawsze mialem czyste wszystko, ale tez nie mam wymagajacych ubrań.
  • Odpowiedz
@Goglez: po co ludziom w wieku 50+ pralka o ładowności 7-9 kg? Robią wspólne pranie raz w miesiącu? Różnica w cenie jest niewielka, a później reklamacje bo niewyważona pralka skacze po łazience albo w ogóle nie chce ruszyć z programem.
  • Odpowiedz