Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Tata_Kasi: Myślisz, że oski ogarnął skrina z fona Juleczki żeby wstawić nam na wykop XD?

@ikimrdbeietocytynal:
Tak właśnie jest przecież

@serek_heterogenizowany:
A w kwestii bardziej praktycznej to jak ci się podobało na randce to w ten sam dzień normalnie im napisz, że było spoko albo najzwyczajniej pociągnij rozmowę dalej na podstawie czegoś o czym rozmawialiście, jeżeli np. gadaliście o jakimś serialu to jej wyślij fote, że sobie puściłeś pierwszy
@serek_heterogenizowany: No takie realia, ja tindera założyłem po raz pierwszy w styczniu 2023, a teraz kręcę z jedną, z którą zmatchowałem 2 stycznia 2024 i to jest defacto dopiero druga wartościowa różowa, którą tam poznałem. Jak na randki chodzisz to mordę masz, nie traktuj każdej jako materiał na związek, po prostu chodź na te randki zbierać expa, z czasem będzie coraz lepiej ( ͡ ͜ʖ ͡)
a jak okcenisz? brakuje jej zdecydowania przy zapraszaniu? poszedłbyś na randke z kobieta która sie pyta czy masz czas?


@ikimrdbeietocytynal: oczywiście że bym poszedł. To jest rzecz oczywista że dynamika jest inna dla kobiety a inna dla mężczyzny.
Dziewczyna może być niepewna, niezdecydowana i nieśmiała, a facet nie bardzo.
@Tata_Kasi: a dlaczego ona niby ma to interpretować jako bycie niesmialym?
ja sobie to wyobrażam tak:
- spotkaliby my sie, masz czas wtedy?
- tak

albo alternatywa:
- spotkaliby my sie, masz czas wtedy?
- nie, sory nie mam czasu

ale może jestem szalony i tak na serio wylgada to tak:

- spotkaliby my sie, masz czas wtedy?
- *omg literalnie zapytał sie czy mam czas, red flag* nie
- spotkaliby my sie, masz czas wtedy?


@ikimrdbeietocytynal: nie ma co cudować, takie pytanie/propozycja jest okej.

Ja komentowałem to co w screen shot ona pisała, bo myślałem że to Ty pisałeś.

Ogólna myśl którą chciałem przekazać to żeby się streszczać i nie tłumaczyć się.
@Tata_Kasi: ja wiem co chciałes zrobić, wielu tutaj od razu widząc skrinszot rzuca swoje wąsato januszowe rady gdzie to wypominają #!$%@?ść, niepoewność i nie smiałosć podczas gdy nie ma co do tego żadnych przesłanek, ty byles szczególnie dobry bo nawet nie ogarnąłes ze to nie on pisał