Wpis z mikrobloga

cześć wszystkim
podobają mi się bardzo te głośniki, maja tez spoko opinie

kojarzy ktos jaki wzmacniacz najlepiej do nich dobrac?

tu akurat nie kojarze jak to dziala ale cchialbym zeby to sie laczylo z tv i bezprzewodow z koma po blutoth w sensie dzwiek

nie jestem az tak wrazliwy na kazdy niuans dziwieku wiec dal mnie użytkowo estetycznie bedzie ok i dziewkow tez bedzie lepiej niz obecene kolumny logitech :)

https://www.focal.com/pl/glosniki-hi-fi/aria-900/aria-926

z gory dzieki za wszelkie info

#audiofile #audioboners #audio #audiovoodoo #glosniki
mateja888 - cześć wszystkim
podobają mi się bardzo te głośniki, maja tez spoko opinie...

źródło: visuel-2_0

Pobierz
  • 19
@mateja888 słuchałem tych kolumn w salonie audio i buczało to straszliwie basem. Pokój odsłuchowy był wprawdzie niewielki, więc może wina pokoju, ale tak czy siak najpierw ich posłuchaj. Nie kupuj w ciemno.
@mateja888: czy Ty chcesz kupić kolumny na wygląd? xDDD

i juz mi sie wydawalo drogawo

xDD

Jakie masz pomieszczenie odsłuchowe? Ile metrów, salon z kuchnią czy zwykły pokój? Jakie gatunki słuchasz? Jakie brzmienie preferujesz? Czy w grę wchodzi sprzęt używany? I najważniejsze jaki max budżet?
  • 0
@Aoky: estetyka tez jest wazna a kolumny raczje zbieraly dobre opinie wiec taki kompromis powiedzmy

chcialbym sie zmiescie w 10 tys wiedzielm te kolumny za granic duz otaniej nie w PL

salon z kuchnia 30 m2 lacznie z czego salon ze 16-20 m2
muzyka kazda czesto rapsy ale coraz rzadziej uniwersalne brzmienia; szczerze wole nowe cale zycie sobie tak o nich myslem mam nowe mieszkanie to i fajnie by miec nowe
@mateja888: Możesz wzmak używany kupić, a kolumny nowe. Takie sprzęty ludzie raczej szanują. Ale taka moja rada - poszukaj jakiegoś salonu z audio i przejedź się tam na odsłuch, oni też doradzą Ci jaki wzmak itp. Tak samo polecam Ci upatrzeć sobie z 2-3 różne kolumny i osłuchać się z nimi. Napisz np. do s4Home lub Q21 i Ci przyślą do domu (odsłuch w idealnej salce u nich, a u Ciebie
  • 0
@arc_tic: tak za komplet wlasnie z Francja jak ktos wyzej napisal fakt ze to nie zawsze i trzeba polowac, wlasnie inne srednio te mi sie wydawaly takim fajnym kompromisem, Jescze Dali OBeron chyba patrzylem kiedys