Wpis z mikrobloga

@era347: Opie nie tłumacz się mieszczuchom bo przyjadą i zadeptają. Stare miasto we Wrocławiu czy Krakowie to przy Zamościu to Lunik9 ( ͡° ʖ̯ ͡°). A tu jeszcze Zwierzyniec, Roztocze. I piszę to osoba z Podkarpacia ( ͡° ͜ʖ ͡°)Niech sobie siedzą w tych luksusowych apartamentach 35m2.z widokiem na balkon sasiada ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja rozumiem nie interesować się dziurami na wschodzie, ale za zaznaczenie świętokrzyskiego i Sandomierza, to się należy chłosta kablem od prodiża.
o, ciekawe. Nie chciales odwiedzic wiecej gor lub zachodniego wybrzeza?


Co do morza.

@Wychwalany: może kiedyś odwiedzę. tylko koszta już wtedy rosną no i sam czas podróży. a ostatnio zacząłem za granicę latać, bo wcale nie musi wychodzić drożej niż w pl, zwłaszcza że np za granicą w euro koszt życia wychodzi tak sam jak w Polsce a czasami nawet taniej. będąc w grecji wydałem znacznie mniej na jedzenie i picie
@Wychwalany w te okolice jadę 1. raz także raczej nie. Nocuje w Zwierzyńcu, ponoć dobra baza wypadowa. @szarytkarz tam ludzie żyją po prostu inaczej. Spokojniej, swobodniej. Jakby dniem albo chwilą..? Mają czas na rozmowę, zagajenie sąsiada itp. Ciężko mi to wytłumaczyć. Tym bardziej z perspektywy turysty
@Wychwalany: zamość ladna starówka. "Perła renesansu" czy costam. W Leżajsku wypasione organy, a w Łańcucie jakiś w kur*we #!$%@? pałac czy zamek. W Lublinie też starówka spoko. Na trasie Lublin- zamosc można #!$%@? legendarne flaki w Piaskach (zdaje się knajpa rarytas - do wyguglania)
A no i niedaleko zwierzynca jest... SZCZEBRZESZYN ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Wychwalany: z dziwnych klimatow to gdzieś w okolicy tarnow/ Mielec jest muzeum maszyn drogowych (walce koparki itp). Na filmach na yt wygląda fajnie, zwiedzalbym jak #!$%@?.
A zaraz obok jest... PACANÓW! ( ͡° ͜ʖ ͡°)