Wpis z mikrobloga

Chciałbym poznać waszą opinię na temat trzech form nikotyny.

Papierosy
+ chyba najprzyjemniejsza dla mózgu forma, idealnie się nadaje na przerwy między graniem w gierki, najlepsze połączenie przy piwku
- kaszel, cały czas z tyłu głowy że dostanę raka, sporo kosztuje

Podgrzewacze
+ też dość mocne, chociaż bardziej idzie to w mocną zmułę
- przez wdychanie gorącej pary można sobie zasyfić zatoki, wkurzający limit czasowy zmuszający do szybkiego zaciągania przez co ciężko jednocześnie się zaciągać i grać w gierki, wrażenie niedosytu

E-papierosy
+ najtańsza forma, daje ciągły stały poziom przyjemnego rushu, nie trzeba przerywać grania w gierki
- mimo bycia obiektywnie najzdrowszą formą, są BARDZIEJ szkodliwe dla płuc niż nawet zwykłe faje

Ja się zdecydowałem ostatecznie na e-papierosa, a jak u was? Macie jakieś dylematy co wybrać jako główne źródło nikotyny?

#epapierosy #papierosy #glo
Arboree - Chciałbym poznać waszą opinię na temat trzech form nikotyny.

Papierosy
+ c...

źródło: screenshot-20210914-at-115924-1631617177401

Pobierz
  • 25
@Arboree: 25+ lat stosuje. Przez cale zycie nie wypalilem jednego papierosa :) J sie nawet zaciagac nie potrafie (przetestowane na czyms innym :PP)

Jakos paczka na dzien / 2 paczki na 3 dni.
@Arboree: Papieroski to klasyka gatunku. Eleganckie, wspaniałe, niezawodne. Można poczuć się jak w filmie. A takie skręcane z tytoniem prawdziwym mmmmm to jest życie dopiero. Z minusów to te paczkowane strasznie jebiom i są obrzydliwe tak na dobrą sprawę.
Podgrzewacze - jebiom suszonymi grzybami, ale bardzo szybko przestajom i nic nie czuć, brak śmierdolenia większego. Poza tym ten limit czasowy i nic ciekawego chyba. Ale łatwiej rzucić niż zwykłe, przynajmniej mi.
@Arboree: paliłem zwykłe fajki (głównie cygaretki - winstony z kulkami jagodowymi), miałem iqosa, teraz lil solid, wcześniej przez lata używałem tylko efajki z różnymi mieszankami liquidów.
Skończyłem z solidem i fiitsami. Jedna paczka na jakieś dwa-trzy dni. Jak czuję niedosyt to biorę niquitin tabsy do ssania 4mg.


Zwykłe fajki powodują pochp, pozostawiają ogromny niesmak w mordzie a i raka można się nabawić.
Efajki można palić zawsze i wszędzie, więc paliłem je
  • 1
Aaaa bo to nie przez gierki?


@Petururururu: nie, bardziej przez #!$%@?. Miałem okres w życiu że nie grałem, chodziłem na jakieś spotkania żeby poznać ludzi. Zazwyczaj żeby zdobyć znajomych to... trzeba mieć znajomych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
E-papierosy

- mimo bycia obiektywnie najzdrowszą formą, są BARDZIEJ szkodliwe dla płuc niż nawet zwykłe faje


@Arboree: To jak to rozumieć? To jest ogólnie Twoja opinia, odczucia, czy są jakieś badania, z których coś takiego wynika?
  • 0
@stivenus: tu masz przykładowy artykuł na ten temat. Oczywiście może to być nieświadomy cherry picking z mojej strony, bo szukałem jak mogłem informacji czy e-fajki są w jakimś aspekcie gorsze od tradycyjnych fajek, tym niemniej, jest to ciągle niezbadany teren i wg już to jedno badanie powinno wywołać wątpliwości że coś jest nie tak z tymi e-fajkami
@Arboree: rzuciłem miesiąc temu, e-papieros to trap budzisz się i zasypiasz z elektronicznym petem w japie, palisz non stop w domu, aucie #!$%@? wszędzie nawet na lotnisku to w kiblu paliłem jak się lot spóźnił, wydychałem wszystko przez sweter, 0 dymu.