Wpis z mikrobloga

Mam pytanko do motocyklistów. Zabieram się do zrobienia wózka z obrotowymi kołami pod stopę centralną by poprawić mobilność motocykla w nie za dużym garażu. Po prostu łatwiej byłoby go wsunąć pod samą ścianę. Jako że to spory turystyk o wadze 220kg manewrowanie nim to nie lada wyczyn. Czy ktoś z Was ma coś takiego? Zastanawiam się jakie kółka do tego wybrać by łatwo się jeździło i były wytrzymałe. Bo jak wspomniałem sam moto 220kg do tego trzeba stanąć na tą stopę by go postawić. Wiem że prościej byłoby kupić ale mam dostęp do materiału za niewielkie pieniądze i wolę samemu zrobić. #motocykle #motomirko #motocykle125
Qql3l3 - Mam pytanko do motocyklistów. Zabieram się do zrobienia wózka z obrotowymi k...

źródło: Zrzut ekranu 2024-02-18 o 12.06.06

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@Qql3l3 jakbym robił dla siebie, a man zamiar też albo zrobić albo kupić, to kółka bym przewymiarował w taki sposób że każde koło miałoby nośność tyle ile waży Moto.

Tak żeby w razie czego i czołg obrócić ( )
  • Odpowiedz
  • 0
@19ludwik91 no właśnie jest to trochę problematyczne ze względu na rozmiar koła albo jego okładzinę. Przeważnie koła przeznaczone na duży nacisk mają koła z plastiku. A to napewno nie ułatwia manewrowania.
  • Odpowiedz