Wpis z mikrobloga

@MajkiFajki a już tak nie jest? Na świętego Pana Ukraińca nie możesz nic napisać bo od razu jesteś "onucą". Żal dupę ściska jakie durne to nasze społeczeństwo jest. Zresztą na wykopie nie jest lepiej. Napisałem ostatnio kilka faktów odnośnie programu szczepień obowiązkowych w Świętym Kraju Ukrainie, oraz o tym jak to wpływa na zdrowie u nas. I co? Cenzura xD
  • Odpowiedz
@MajkiFajki: Również uważam, że ten napis to przesada. Mam wrażenie, że gniew jest ulokowany nie tam gdzie powinien- niech blokują granicę, ale zamiast się skupić tylko na niej niech jadą choćby pod 20 firm, które importowały najwięcej zboża. Dlaczego Konfa nagle zaczęła się interesować strajkiem rolników? Przecież oni są tak za wolnościową gospodarką. Czy przypadkiem nie dlatego, że protest uderza w Ukraińców?

Mój ojciec również kupił techniczne zboże, ale nie po
  • Odpowiedz
@gbsh: O, Ojdana, chodziłam z nim do szkoły :D Typ mnie wyzywał od Lachów i Pszeków, bo nie mówiłam po białorusku i chodziłam na religię katolicką, a nie prawosławną (żeby dodać kontekstu- chodziłam do szkoły w miejscowości, gdzie jest zdecydowana większość prawosławnych, na całą klasę tylko ja byłam katolicka, a większość ludzi deklarowała się jako białorusini).
  • Odpowiedz
Mój ojciec również kupił techniczne zboże, ale nie po to, by piec sobie z niego chlebek, a po to, by nim palić w piecu, gdy ceny węgla wywaliło w kosmos


@peszek_leszek: I w tym leży problem. To samo z importem śmieci, część przedsiębiorców weźmie na utylizacje, a część pójdzie do Janusza wąsacza do spalenia. Jeśli da się bez problemu korzystać ze zgniłego zboża przy produkcji czegokolwiek to idę o zakład, że
  • Odpowiedz
@peszek_leszek: konfa już od samego początku gdy cała ta akcja sprowadzania zboża za pisu się zaczęła podnosiła ten temat, nawet jeździli na granice do rolników. Wtedy poza nimi nikt inny ze sceny politycznej się tym nie zajmował.
  • Odpowiedz
@MajkiFajki: rolnicy protestują w słusznej sprawie, ale faktem jest ze ruscy i ich pożytecznie idioci próbują do tego dorabiać własną narrację. Słuszność sprawy nie wylucza, że ktoś próbuje się rolnikami posłużyć. To są protesty, a protestować może każdy.
  • Odpowiedz
@MajkiFajki: Uważasz że plakat jest adekwatny do sytuacji gdzie:
-firmy z PL zamawiają zboże poza UE i zamiast eksportować używają go u nas?
-kontrole jakości są robione byle jak a w każdej nie tylko ukraińskiej sytuacji powinno być to robione na tip top?
Czyli winni sytuacji są głównie Polacy?
  • Odpowiedz
@MajkiFajki: ale co ten transparent ma wspólnego ze sprzeciwem wobec unijnej polityki eko? Wkurza mnie to strasznie, bo w pełni popieram rolników, a ktoś chyba do tych protestów chce przykleić też pro rosyjską narrację. Za sytuację przeciwko której protestują rolnicy odpowiada przede wszystkim polski rząd "czempionów", grupa oligarchów i eko zjeby z unii. Plakat uderza w zwykłych ukraińców, którzy nie bardzo są tu winni.
  • Odpowiedz
Wykopki nie wiedzą co to są środki aktywne.

Tzn. Trolle z trolowni wiedzą bo są częścią nich.
Oprócz tych którzy powtarzają ruską propagandę za darmo.
  • Odpowiedz