Wpis z mikrobloga

#zwiazki nawet nie wiecie jak fajnie jest być singlem z wyboru. Mam 32 lvl I nie chce juz dziewczyny. Chwilę poszukałem, trochę poruchalem i jednak dziękuję. Dobrze mi samemu. W dzisiejszych czasach seks to nie problem. Jak by się uparł to co tydzień można inną ruchac bo kluby pełne p0lek. Od biedy można zapłacić. Fajne uczucie to to że nie muszę już się starać. Nie muszę już dążyć do ideału. Oczywiście dalej będę to robił ale już tylko dla siebie i nie będę się musiał przejmować co na to jakaś łaska. Także polecam #przegryw
  • 62
  • Odpowiedz
W dzisiejszych czasach seks to nie problem.

@Pechpechpech: No to zależy dla kogo. Na tagu przegryw to chyba większość ma mniejszy lub większy problem, aby mieć seks od tak. A znajdziesz też wielu co w wieku 32 lat jest prawiczkami i nie ma kompletnie żadnych widoków, aby ten stan zmienić.
  • Odpowiedz
myślę że trolluja..

@Pechpechpech: No chyba nie bardzo, bo sam jestem taką osobą.

ja znam pary co są z wyglądu 2/10 i mają dzieci, ale na wykopie przeciętny typ chciałby mieć modelkę

@Fishwater Też widuję takie pary. Ale czego niby to dowodzi? Zwłaszcza że nie rozmawiamy o przeciętnych typach z wykopu, tylko o przegrywach z wykopu. I tak kojarzę posty przeciętnych typów co są w stanie wchodzić w związki i wybrzydzają.
  • Odpowiedz
  • 23
@Alfiarz Dokładnie. Ja będąc w związku mam więcej pieniędzy, bo nie wziąłem pasożyta, więcej możliwości we dwójkę, codzienne drapanko po plecach i perspektywę, ze do końca życia będę miał obok siebie kogoś bliskiego, a ktoś mi tu bajdurzy, ze lepiej samemu. Śmiechu warte
  • Odpowiedz
@Pechpechpech: poczekaj niech Ci tylko "dupa siądzie" na razie jest fajnie, bo masz zdrowie, jakieś tam pieniądze i możliwości przez to czujesz się bezpiecznie, ale pomyśl co będzie dalej? Żeby stworzyć fajną relacje trzeba się odrobinę napracować, poświęcić na to czas, a przede wszystkim znaleźć kogoś kto będzie patrzył w tym samym kierunku, to rozwija i jednocześnie się opłaca. Sam fakt, że o tym tu napisałeś już o czymś świadczy, szczęśliwi
  • Odpowiedz
  • 3
@Daqnny no jest coś takiego jak style przywiązania. @Pechpechpech ma pewnie styl unikający jak ja. Dla mnie związek jest zawsze ciasny, to co ludzie normalnie cenią sobie w związkach mnie osobiście bardzo irytuje.
  • Odpowiedz
poczekaj niech Ci tylko "dupa siądzie" na razie jest fajnie, bo masz zdrowie, jakieś tam pieniądze i możliwości przez to czujesz się bezpiecznie, ale pomyśl co będzie dalej?

@taxi_driver92: nie ma to jak podejmować ważne życiowe decyzje na podstawie strachu przed jutrem
  • Odpowiedz