Wpis z mikrobloga

@Redicle hmmm, a jak ktoś używa sformułowania "koalicja 15 października" to jest już ok, czy też yebniety?
Bo tak gwoli faktów, do wyborów szli osobno, więc w październiku jeszcze nie było tego ulepu z lewicą w planach.
W grudniu natomiast ukonstytuowal się rząd, poprzez poparcie koalicji - jakiej 13grudnia czy 15 października? 😂
A tam pi3rdolicie. Jak by Polska składała się z takich jak wy to byśmy dalej na obsranych koniach jeździli. CPk, nie. Atom, nie. Najlepiej do Niemca Za grosze pracować
Trybalizacja postępuje i każdy myśli że na tym zyskuje. Jest wspólny wróg i jest też własne plemię. Nawet narracja jest komfortowa dzięki której każdy debilny fikołek umysłowy jest uzasadniony bo mamy wiaderko z debilizmami drugiego plemienia i własne głupoty nie wychodzą przed szereg. No tak w telewizji mówią przynajmniej.

Był taki fajny moment dwa lata temu gdzie gówno warte spory ucichły i zajęliśmy się istotnymi sprawami. Potem się przyzwyczailiśmy (nic się nie
Jak poznać pisowca? po zwrotach np. "koalicja 13 grudnia, fajnopolacy, uśmiechnięta Polska, pułkownik Sienkiewicz, lpg+ itp i już wiadomo, że pisał to jakiś szur. Podobnie z tuskvision network, eurokołchoz. ukropolin, wukarinu, platfusy to dzieło wyznawcy tvpis. Prawactwo ma swój durny jezyk, te ich mateckie, gwiazdki już nie mówiąc o szurstwie z konfederosji. Oni mają swoją nowomowę dlatego gardzę nimi i wybieram plemię B bo wróg mojego wroga jest moim przyjacielem :D
@siepan Wiesz co to jest trolling? xDDD Gdybyś się przyjrzał tamtym wpisom to z minimum IQ byś to wyłapał. Ja głosowałem na PO w ostatnich wyborach, ale miałem kiedyś epizod z popieraniem Konfederacji. Przeszło mi właśnie jakoś w 2022 roku, jeśli nie wcześniej. Nie chciało ci się już sprawdzać wpisów z ostatnich wyborów, to ciekawe.