Wpis z mikrobloga

@jerzu70: na live powiedzial (mniej wiecej, nie przytocze konkretych słów) ze doblo było zrobione po taniości, fuszerka itd ale ducato bedzie tak jak mu sie podoba, wedlug jego preferencji, bedzie tez zrobione tanio ALE mu sie tak po prostu podoba XD a co do planu to zacznijmy od tego ze mowil jak to on nie ma rozrysowanego planu itd a on nadal nie wie co i jak gdzie chce mieć, nie
  • Odpowiedz
@jerzu70: To prawda, ale jednak trochę przerobił projekt. Wymyślił, że jednak lepiej będzie zastawić drzwi prysznicem, a nie kuchnią. Dzięki temu wejście będzie węższe, a dodatkowo kabina znakomicie zacieni wnętrze(o ile kiedykolwiek założy okno w drzwiach)
  • Odpowiedz
@spoti-wojtek cytat że mnie ;)

@Rybow: 80 zł.
Oglądałeś live? Ja wrzuciłem podczas gotowania obiadu. Tam #yanek coś pierdział, że budżet mu się skurczył. Trudno żeby skurczyło się coś, czego nigdy nie było.
W tym livie jest kilka perełek. Ktoś mu napisał czemu buduje nie buduje kampera zgodnie ze sztuką, i czemu się za to zabrał, nie mając na to pieniędzy. No to odpowiedział, że każdy ma inne wymagania co do
  • Odpowiedz
@XXX_Boris_Gromow_24cm_XXX: mysle ze kazdy sobie zadaje to samo pytanie, no #!$%@? tak szczerze to tam nie jest nic rozrysowane i przemyślane, to jest wszystko zrobione na pale zeby wyjechac w marcu tylko po co? on chce tam szukać przed sezonem gdzie pewnie wszystko ostro przeorane no ale jeden widz powiedzial ze 100g zlota dziennie znajduje XD
Te odcinki z kampera mu robią serio dobre wyswietlenia, robi te 7-10k na odcinek, mógłby
  • Odpowiedz
@spoti-wojtek: no tak bedzie a potem nasz janeczek na pozyczki pojdzie jak ostatnio... chlopowi troche przekroczyl limit z dzialalnosci nierejestrowalnej i juz firme zaklada, a pewnie nic by mu nie zrobili i moglby nadal tak robic i omijac zakladanie firmy. Teraz jedynie moze sie chwalic ze prowadzi firme i jak on na to czas znajduje, no masakra normalnie xd
  • Odpowiedz
@XXX_Boris_Gromow_24cm_XXX: no i ogólnie czy korsirowi to wyszlo na zle to przeciagnie kampera? nie, teraz może wydać 40k na zabudowe a nie 20k tak jak planował na starcie, robi 60-70k wyświetleń na odcinek (a czasem nawet i 100k), robi teraz swój sklep z częsciami do kampera/akcesoria karawaningowe i bedzie mu sie to kręciło. Jak zacznie kampera robić "na full etat" to wydaje mi sie ze wyswietlenia skoczą na 100-150k/odcinek i bedzie
  • Odpowiedz