Wpis z mikrobloga

Dobra skarpeto-sceptycy #!$%@?ście mnie na tyle tymi swoimi gównozjadliwymi komentarzami, że od dzisiaj wykopuję bez czytania każdą nawet najbardziej fejknewsową informację porpagandy ukraińskiej. Zboże nie było spleśniałe i zamknięcie granic to wina Polski? - wykop. Anioły ratują upaińców? - wykop. Rosjanom zaczyna brakować pocisków - WYKOP. Bo wchodzę #!$%@? na znalezisko z filmem o pracy medyków a tam zalew rosyjskiej propagandy i komentarze przegrywów o murzyńskich benkach które ruchają tym ludziom dziewczyny. CO JEST Z WAMI LUDZIE #!$%@?ŁO WAS DO RESZTY? #ukraina #wojna #rosja
GodEmperorWasRight - Dobra skarpeto-sceptycy #!$%@?ście mnie na tyle tymi swoimi gówn...

źródło: Bez nazwy

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@GULO666: No bo po co mam wchodzić w znaleziska, doczytywać się i szukać informacji jak zaraz uderza mnie fetor spierdoxu po nosie? Wchodzę na film o umierających żołnierzach i medykach i czytam o żukowskiej i patriarchacie, że to wina ukraińców, oni walczą a inni im ruchają żony no #!$%@? po co ja to mam czytać? To nie będę tego robił tylko wszędzie gdzie Ukraina będzie w dobrym świetle - bez czytania
  • Odpowiedz
@GodEmperorWasRight: No i tak się walczy w wojnie propagandowej. Onuce wykopują anty-ukraińskie bzdury bez czytania i sprawdzania to trzeba odpowiedzieć tym samym, bo inaczej na głównej będą tylko i wyłącznie kacapskie znaleziska. Inaczej się nie da ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz