Wpis z mikrobloga

Nie no Czarnek swoim występem wypadł (zaskakująco) świetnie. Używa sprytnych technik w dyskusji, ale tez trzyma się swoich poglądów i stanowiska. Mazurka potargał. A tego Gdule zaorał kompletnie pomijając, że to jakiś ustawiony telefon bo skąd on się tam wziął xd Mam wrażenie, że ogólnie w mediach centrowych/lewicowych z Czarnka przedstawiano jako debila a to widać od razu, że nim nie jest. Dla nich jego poglądy są debilne wiec jego tez tak nazywają. Po prostu twardo i kontrowersyjnie zawsze forsuje swoje przekonania i dlatego triggeruje osoby z skrajnie innych poglądach. Muszę przyznać, ze jestem dość mocno zaskoczony.
#kanalzero
  • 7
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Pawulon myśle, ze przez to w jaki sposób się wypowiada łatwo wyciać jego wypowiedzi i zrobić z niego debila. Dalej utwierdzam się przekonaniu, ze ludzie oceniają polityka za jego poglądy a nie merytoryczność. On nie jest debilem, on ma po prostu inne poglądy xd
  • Odpowiedz
A tego Gdule zaorał kompletnie pomijając, że to jakiś ustawiony telefon bo skąd on się tam wziął xd


@victordeleco2:

Mi się wydaje, że ci sławniejsi dzwoniący po prostu są wpuszczani na linię poza kolejnością za zgodą prowadzącego (np. po wcześniejszym uzgodnieniu mailowym). Vide Domagalik w Hejt Parku z Korwinem albo Taco w Hejt Parku z Quebo czy teraz właśnie Gdula.
  • Odpowiedz
@victordeleco2: Jak sobie lubię napluć na pis czy po a na lewicę szczególnie tak dyskusja z Czarnkiem mi się podobała. Były nawet momenty gdzie czat wręcz był zalany tekstami w stylu "mazurek zamknij mordę" "mazurek nie przerywaj" "mazurek błazen", miałem wrażenie że na siłę próbuje z niego zrobić debila gdzie podzielałem poglądy i jakąś tam część jego wypowiedzi co mi się strasznie nie spodobało. W wielu kwestiach facet tak racjonalnie, zdroworozskądkowo
  • Odpowiedz
@pewniecham:

Wielu ludzi chyba myślało, że Czarnek to taki człowiek mem, takie powiedzmy skrzyżowanie Janusza Kowalskiego i Marka Suskiego z Korwinem i Krystyną Pawłowicz. Pozory jednak czasem mylą.
  • Odpowiedz
@abandon: Nie wiem czy mnie pamięć nie myli ale była też chyba jakaś komisja z Sasinem i też byłem zszokowany jak facet merytorycznie się wypowiadał, rzucając dane z rękawa i ogólnie merytorycznie odpowiadając na pytania
  • Odpowiedz
@victordeleco2: #!$%@?ąc od samej postaci tego pisowca, to rozsmarował Mazurka jak walec, o Stano szkoda wspominać bo uciekł z płaczem. Ma gość talent do wypowiadania się, stosuje sprytne sztuczki manipulacyjne, trzyma emocje na wodzy, odpowiednio moduluje głosem, rzuca faktami jak z rękawa i niestety takie mazurki jedyne co mogą zrobić to nieudolnie docinać swoimi prymitywnymi żarcikami.
  • Odpowiedz