Wpis z mikrobloga

@CamusVevo: liberalizacja aborcji to jeden z zastępczych tematów; to, że jakiś temat cie dotyczy wcale nie znaczy, że jest to temat najważniejszy ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Xandress: nie napisałem że jest to najważniejszy temat, ale że jest jednym z najważniejszych; dodatkowo "ważności" dodaje mu to, że liberalizacja prawa aborcyjnego kosztuje dosłownie 0 zł w przeciwieństwie do innych ważnych tematów
  • Odpowiedz
@CamusVevo: po pierwsze i najważniejsze - nie będzie żadnej liberalizacji prawa aborcyjnego przed wyborami (jeśli macie chociaż kilka szarych komórek powinniście rozumieć, że rozłam w kolicji teraz prawdopodobnie pogrzebie ta liberalizacja na długo), po drugie nie jest to jeden z najważniejszych tematów, nie jest nawet wazny temat, biorąc pod uwagę co dzieje się na Ukrainie i w naszym kraju. Całe szczęście wszyscy poza lewica zdają się to doskonałe rozumieć..
  • Odpowiedz
@Xandress: to jest ważny temat, wiele osób nie decyduje się na dzieci m.in. z powodu ryzyka Downa; jeśli kwestia demografii nie jest ważna to nie wiem co miałoby być ważne
  • Odpowiedz
@Leotard00: podczas gdy nie załatwiono sprawy z sądownictwem, trybunałem, prezydentem, spółkami i projektami. Lewaki myślą że jedna ustawa o 3 w nocy wszystko zmieni jak to było za Pisu choć sami torpedują większość działań PO-TD jak jakieś muchy bzykają na Tuska, Hołownie i Władka a potem wychodzi jak bardzo są wiarygodni.
Hołownia tłumaczyć dziś jak krowie na rowie że najpierw muszą poświęcić czas na czytanie wszystkich projektów i przygotować się na
  • Odpowiedz