Wpis z mikrobloga

Nie polecam kupować sprzętu w #amso.

1. Na Pepperze pojawia się promocja na laptop (z 649 zł na 454 zł)
2. Po kilku dniach od startu promocji kupuję laptopa, a na drugi dzień otrzymuję maila:

Dzień dobry, Przepraszamy, ale zamówienie zostało wstrzymane , ze względu na błąd cenowy produktu Lenovo ThinkPad T480 i3-8130U 8GB 256GB SSD 1920x1080 Klasa A- Windows 11 Home. Chciałabym poinformować, że różnica w cenie była nierozsądnie znaczna (194,70 zł/szt), co mogło wskazywać na ewidentny (rażący) błąd cenowy. W związku z tym, zgodnie z art. 84 Kodeksu cywilnego wykazana zostanie wada oświadczenia woli. W związku z zaistniałą sytuacją, mamy możliwość przyznania rabatu w wysokości 10% na to zamówienie i w przypadku chęci dopłaty i zrealizowania powyższego zamówienia w cenie 584 zł/szt. Bardzo przepraszam za zaistniałą sytuacje. Oświadczenie o błędzie cenowym w załączniku.


W międzyczasie niektórzy powstawiali zdjęcia w jakim stanie laptop przyszedł, tak że części kupującym wysłali. Potem każdy już dostawał tego samego maila (o czym pisali w komentarzach). Wygląda na to, że nie ustawili limitu sztuk i sprzedali więcej niż mieli. Zamiast się przyznać, to rżną głupa

#komputer #komputery #laptop #laptopy #wyborlaptopa #kupnolaptopa #sprzet #sprzetkomputerowy #zakupy #cebuladeals #promocje #pepper #oszustwo #afera #oszukujo #uokik
  • 1
  • Odpowiedz
@becvvv: Bo amso to jest jedna wielka porażka. Ceny wysokie i jeszcze trzeba dopłacał za przedrukwoanie klawiatury. Miałem brac od nich EliteBooka 840 G5, ale okazało się że wyszło ponad 900 zł jakbym chciał mieć pl qwerty, a niewiadomo w jakim stanie otrzymałbym laptopa. Wziąłem z olx za 7 stówek i jestem mega zadowolony. Przynajmniej widze co kupuje
  • Odpowiedz