Wpis z mikrobloga

@niedorzecznybubr Okiem kogoś kto mieszka w Irlandii wyglada to tak ze Polki miały bardzo dobra opinie.Wygląd,zachowanie,tradycyjne podejście do rodziny wyróżniały je mocno na tle zaniedbanych w większości Irlandek.Na przestrzeni lat się to mocno zmieniło.Irlandki zaczęły trochę dbać o siebie czując zagrożenie natomiast Polki ewoluowały w p0lki.Uderzyła woda sodowa do głowy(przez to ze rozumiały jak są postrzegane)oraz przesiąkły postępowością (niezależna samotna matka z przebiegiem dwudziestoletniego dostawczaka)Kiedyś Irlandczycy marzyli o Polkach jako małżonkach dziś
@4mmc-enjoyer: mój niebieski też miał taką sytuację z jakimś czarnoskórym, akcja sprzed 8 lat. I wiesz co zrobił? Wyśmiał tego czarnego. Oboje go wyśmialiśmy. Gdyby mój niebieski był jakimś przegrywem to pewnie by mnie zaatakował, że jestem współwinna bo jestem kobietą z Polski ale tego nie zrobił, bo ma mózg na swoim miejscu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@AlienFromWenus oj jak bardzo się mylisz.Jako Polak mający styczność z masa klientów dostaje mnóstwo propozycji współpracy właśnie dlatego ze nim jestem.Dobrze budowana przez lata opinia przez polskich facetów przyniosła taki efekt.Z kobietami jest tak ze raczej trzeba się trzymać z daleka ewentualnie przelotna znajomość i nara.Naprawdę nie uważasz ze uderza to w Polki które są wartościowe?
@niedorzecznybubr: Oczywiście, że negatywna. Za sprawą zazdrosnych p0lusów, którzy mają ból doopy, że kobiety sypiają z atrakcyjnymi facetami z zagranicy a nie z nimi :))) Ale spokojnie, też wam daje negatywną rekomendacje... oh wait... przecież wy sami sobie wystawiacie świadectwo własnym zachowaniem, więc nie trzeba nawet poruszać tego tematu - każdy widzi jak niewiele sobą prezentujecie :)))
@AlienFromWenus pytałaś czy to ważne wiec ci odpowiedziałem.To czy będą to mieć gdzieś nie zmieni faktu ze jest to ważne.Nikt nie każe nikogo przepraszać.Wiesz jak polscy faceci zmienili opinie o Polakach?Ciężką praca i oficjalnym krytykowaniem tych którzy tą opinie psuli.Możesz mieć wszystko gdzieś i to twoja sprawa ale wtedy nic się nie zmieni.Pisałaś ze ty i twój facet wyśmialiście sytuacje z murzynem.Niby spoko bo masz faceta i nic cię nie obchodzi ale
murzynem.Niby spoko bo masz faceta i nic cię nie obchodzi ale np twoja córka będzie mieć łatkę p0lki i jej tak do śmiechu nie będzie.


@pav40:

Mówisz jakbym była za to współodpowiedzialna. Nie uważam aby kobiety miały ciężko pracować by zmienić opinię którą zszargaly inne kobiety - to te kobiety mają ciężko pracować by odkręcić to co zrobiły. Dzieci nie zamierzam mieć ale jeśli córka dowie się jaka opinie mają polki