Wpis z mikrobloga

@JohnnyPomielony: prawdopodobnie znalazłem tu dowód na brak dowodu w ważnej sprawie , jeżeli posiadasz jakieś dodatkowe informacje na jego temat podziel się z odpowiednimi służbami . Ukraińcy nie jednemu zaleźli za skore a protestował też i przeciwko firmom z Białorusi i Rosji.
Nie jest łatwo być przedsiębiorcą transportowym we wschodniej Polsce kiedy przyjeżdżają auta ze wschodu i zabierają Twoją pracę za połowę tego co Ty powinieneś brać, gorycz się w ludziach
@TruskawkaNaTorcie: Przeanalizujmy to, widzisz że oznaczyłem @NotYetDefined w mojej odpowiedzi, jedziesz wyżej i widzisz że pyta on "zna ktoś rosyjski? nie rozumiem tego kosmicznego szyfru" bo na screenie jest tekst zapisany crylicą, odpisuję mu przetlumaczony tekst, po czym Ty twierdzisz że napisałem to jakby był mi dobrze znany fakt? XDD nie można być az tak glupim, musicie mnie trollować
@koala667: Gdzie jest tam hasło o 15k USD? Gdzie jest jakieś źródło, poza gównotweetem? Wy -$&#_@- z konfederosji już każda zarzutke łapiecie po same kule?
@NotYetDefined: wszyscy, którzy nie robią laski ukraińskim zwierzętom jako „słudzy narodu ukraińskiego” są jawnymi współpracownikami Rosji. Nieważne co jest w naszym interesie narodowym, nieważne że szoszony miesiącami blokowały polskich przrwoźników domagając się łapówek(kraj w stanie wojny, a jego służba graniczna potrafiła się domagać łapówek nawet od konwojów pomocowych…), nieważne że zalewają nas tanimi i trującymi produktami rolnymi. Jeśli tylko ktokolwiek powie, że działania Ukraińców są nie w porządku to od raz,