Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

a jak znaleźć wszystkie zdjęcia na telefonie żeby je przenieść na nowy telefon?


@fimino: Dwonił rok 2003 i prosił żebys mu oddał płyty z filmami .avi

Dam Ci rade po koleżeńsku, synchronizuj dane do chmury iCloud/Gdrive bo zgubisz albo zniszczysz telefon i będzie płacz że bezpowrotnie utraciłeś drogocenne zdjęcia salcesonu. Bo o stawianie w domu NASa, to Cię nie podejrzewam
@Rustyyyy: W różnych miejscach się zapisują pliki jak pobieram z różnych aplikacji, do tego różne typy plików. Pobieranie z przeglądarki faktycznie zapisuje w jednym miejscu czyli w pobranych, a cała reszta #!$%@? wszędzie gdzie się da w pamięci wewnętrznej i zewnętrznej
do niewydajnych metod i zapisania rzeczy w jakiś excelach


@Bekonik: Muszę zadzwonić do przedstawiciela od M$ i im przekazać, żeby zaprzestali rozwijania Excela bo wykopek tak twierdzi.
Nie zawsze to mrówki trzeba walić z armaty.

Za to z doświadczenia widzę o ile poprawia się wydajność pracy jak ktoś korzysta z narzędzi i ekosystemu od jabłka korzystając się z niego we właściwy sposób.


Jak idziesz do kibla do zlew też musi być
jack_ - > do niewydajnych metod i zapisania rzeczy w jakiś excelach

@Bekonik: Muszę ...
Kurde, jaka dyskusja się wytworzyła. Najzabawniejszy fakt jest taki, że ja od zawsze używam tylko androidów i narazie nie mam zamiaru zmieniać XD
@jakno: Apple to ogolnie g***o, jestem Synem Boga i jak na moim iPhone robie posty na Mirko, to sie caly grzeje - od razu mnie szpieguja. Dziwne, ze z komputerow sluzbowych Dell / Lenovo moge sobie pisac swobodnie i nic sie nie wiesza. Zobacz sobie logo Apple - ugryzione jablko, z czyms ci sie to kojarzy? Ja wlasnie migruje numer z Play do Orange, bo tutaj akurat Play jest zacofany ofertowo,
@lukaszstawski: Bo nie każdy śmieszny robaczek chce by go oglądał ktoś w chmurkach Google, Apple czy DropBox - jest wstydliwy.
Czasami robaczek zeżre taki specjalne wygenerowany pokarm o nazwie główne hasła dostępowe do serwerów lub routerów lub klucze do VPNów. I wtedy jakby mama robaczka się dowiedziała, że tata go komuś pokazał to by go wypierd@liła z domu na zbity pysk.
Mama jest bardzo wrażliwa na takie numery, a mamy prawnik
@jack_: I znowu twoja hiperbolizacja, typowy młot it.
Excel ma swoje zastosowania, zajebiscie niezbedny w innych sektorach.

Nie chodzi o to, że 'połamię sobie ręce bo sedes jest inny'. Kompletnie nie zrozumiałeś.
Chodzi o to, że jak narzędzie za kwotę X, przyspiesza moją dzienna pracę o Y minut, to kalkukacja jest prosta.

Tak do notatek używam programu do notatek, dzięki temu mogę szybko znaleźć to co trzeba i kiedy trzeba, na
Fajnie byłoby potem wygodnie takim kabelkiem Lightning -> USB sobie taki fikuśny pliczek po prostu skopiować.

Zrozumiałeś czy rozpisać na tablicy ze zwierzątkami?


@jack_: ja zapisuje takie rzeczy w OneNotcie albo innym notatniku do którego mam dostęp z komputera i telefonu jednocześnie i nie muszę się bawić w jakieś kable. Nie pamiętam kiedy ostatnio podłączałem tel do komputera jak jest dysk googla, icloud. OneDrive i setki innych aplikacji do których można
@Templar nie rozumiem problemu który opisujesz. Mam Antka 13 i zapisane pliki ładują albo w downloads albo obrazy/dokumenty/video/apk. Folder data pewnie służy do podręcznego keszu aplikacji
@ameliniummm zależy od aplikacji, Google nie pozwala już niektórym twórcom korzystać z ogólnych folderów, docelowo za kilka lat ma być tak z każdą aplikacją. Google od dłuższego czasu nieźle #!$%@?, dla każdego mają inne zasady, wywalają ze sklepu według własnego widzimisię, ciężko się od tego odwołać, jak nie jest to jakaś bardziej znana aplikacja to praktycznie brak szans. Nie tak dawno temu wywalili bez powodu SD Maid ze sklepu, całe konto zbanowali,
@Templar nie rozumiem o co chodzi z tym selektywnym zabranianiem korzystania z folderu downloads. O ile dobrze pamiętam to pozwolenia na korzystanie z konkretnego api były zależne od wersji Antka.Czyli z wersji na wersję mozna coraz mniej ale nie było w tym żadnego innego warunku tylko bach od n wersji nie ma dostępu do modułu GPS po wyjściu z aplikacji.