Wpis z mikrobloga

Gram Szamanem pod błyskawice i nawet nadupcza. Dosyć przyjemnie się gra. Fajnie jest drzewko rozwoju umiejętności. 38 lvl na razie i czuje dobrze. Macie jakiegoś tipa na filtr iteamów? Na razie wyłączyłem nie na moją klasę i białe i niebieskie iteamy, ale i tak dużo syfu leci.
#lastepoch
  • 14
@Chris_Karczynski: mi tam zawsze było ciężko ogarnąć jakieś dobre loot filtry z neta i robiłem sam. System jest całkiem przejrzysty pobaw się i jakoś będzie działało.
Dodatkowo w temacie buildów: obczaj sobie też runemastera - oprócz tego, że kosi okrutnie moby to jeszcze możesz robić combosy no i genealnie fajnie nim się gra :)
@Chris_Karczynski:
Też gram ale jakoś średnio jestem zadowolony. Choć może to wynika z tego, że patch 1.0 utrudnił trochę grę, a w becie miałem masę unikalnych itemów w które ubierałem alty więc szło jak po maśle. Teraz ginę średnio co kilka minut ()
@vateras131: Jak możesz ginąć co chwile? Ja zginąłem może z 10 razy, ale głównie dlatego, że za dużo mobów sobie lurowałem. W D4 często padałem na szczała z balisty albo na jakiś op dmg od bossa. Tutaj na razie bardzo płynnie się gra.

@acidd Na pewno jeszcze spróbuję inne klasy. Gram na razie bez pomocy net odnośnie buildów. Po prostu wszystko na czuja.
@acidd: @Chris_Karczynski
Shamanem właśnie. 40lvl i początkowo chciałem iśc w gathering storm + tempest totem. Gathering storm o ile ma fajny single target dps to w grupkach słabnie i daje mniejszą kontrolę. Jak się zdarzy większa paczka z jakimś silniejszym mobem wzmacniajacym pozostałe to miewam problemy bo ciężko go szybko ubić.
Zmieniłem teraz na tempest strike + tempest totem i jest lepiej ale wciąż muszę strasznie uważać.

Na becie ostatnio grałem
@vateras131: @Kodzirasek @Zapyzialec @acidd
Ja gram swoim buildem, specjalnie nie wchodzę na strony branżowe żeby sobie nie zaspoilerować ;P A skoro daję radę to nie czuję potrzeby żeby brać z neta.
Gram pod totem burzy co robi wichurę i nadupcza piorunami. Maksuję dmg, zasięg i częstotliwość inkantacji.
Rzucam taki totem w grupę mobów i #!$%@? się dzikim skokiem (najlepszy skill btw), a potem jedynie dobijam zamachem.
Trochę małą przeżywalność mam i
@Chris_Karczynski:
Jeśli chodzi o pasywy to płacisz golda za każdy zresetowany punkt.
Przy specjalizacjach skilli tracisz czasowo część skill pointów bo w zależności od lvla postaci bazowa ilosć się zmienia. Około 40 lvl jest ich ok. 5 na start. Jednak powrót do tego poziomu na którym byłeś jest znacznie szybszy niż expienie skilla za pierwszym razem.

Trzęsienia ziemi kiedyś próbowałem bo fajnie wygląda ale niestety żre masę manę, a jest nieefektywne.
Zmieniłem broń chyba jakoś koło 20 lvl i do 38 lvl nic lepszego nie wypadło.


@Chris_Karczynski: mi na 5 lvlu wypadl unikat i w sumie nie wiem kiedy go wymienie xD bo clear z nim jest szybki
w sumie podoba mi sie ze w porownaniu z d4 nie ma tej ciaglej zmiany itemkow..mozna sie skupic bardziej na grze, a nie porownywaniu itemkow