Wpis z mikrobloga

Szukałem w sieci informacji jak odpalić i czy się w ogóle da (ze względu na EA luncher w tle) mass effect legendary edition na steam decku.
Znalazłem jakieś kombinacje, cuda wianki. Trochę mi się nie chciało kombinować, więc po prostu zainstalowałem i odpaliłem. SD coś tam sobie odpalał, wyłączał i tak kilka razy (jakiś soft od EA) i scrashowal ta apke, ale sama gra się odpaliła. Sejwy wczystaly się bez problemu, a w grze mam zablokowane 60 klatek i tyle było, bez spadków. Bez żadnych kombinacji, ustawień nie dotykałem.

Także jakby ktoś się zastanawiał czy to działa to tak, działa bez żadnych zbędnych ruchów. Wersja że sklepu steam, z poziomu gaming Mode.

#steamdeck
  • 5
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Serniczek_Szatana jeszcze jedna kwestia. Te oceny na steamie często są nieprecyzyjne i zazwyczaj szukam na zewnątrz informacji czy coś działa czy nie. Ale masz rację, w tym wypadku niepotrzebnie miałem wątpliwości.
  • Odpowiedz
Działa, ale z EA jest tak, że co któraś aktualizacja do ich launchera powoduje, że przestaje działać i tak w kółko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Grysik: Z tymi Launcherami to trzeba na spokojnie przy kawie usiąść i pomyśleć.
Teoretycznie w discovery masz Heroic Launcher który obsługuje te wynalazki, ale i tak warto mieć poradniki na wszelki wypadek.
  • Odpowiedz