Wpis z mikrobloga

@Alfred_HugeCock_24_17: Już nie raz tu pisałem, rozmawiałem w 2020 roku z koleżanką z Ukrainy, czemu kobiety w Donbasie nie walczą razem z mężczyznami. Odpowiedź taka, że tam nie ma wojny, tylko raz jedni strzelą i raz drudzy (chociaż filmiki na sadisticu mówiły co innego).
Pytam więc... jeśli Rosja zaatakuje Ukrainę, to co wtedy?
Oczywiście, gadka że dla kobiet, klasyfikacja nie jest potrzebna. Że jak będzie potrzeba to same się zapiszą do
@Alfred_HugeCock_24_17 oho, już uderzanie w bęben "prawdziwego mężczyzny".

Zdradzę wam sekret. Prawdziwy mężczyzna to taki, który ma puls i ogółem żyje, wyciągając siebie i rodzinę z kraju objętego wojną w bezpieczne miejsce, a nie taki rozerwany granatem czy amunicją odłamkową, który walczy za mieszkanie w kredycie i geszefty oligarchów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A co do deklarowania o walce w ruskimi: kto miał w życiu do czynienia z
@Alfred_HugeCock_24_17: iks #!$%@? de xD juz widze jak baba idzie na wojne, mowie o przecietnej kobiecie. Ktora sra pod siebie jak widzi mysz lub jej auto stanie na srodku drogi. Ja #!$%@?, sam bym #!$%@? z tego kraju zwlaszcza ze jestem w 1000% pewien tego ze jakby wybuchla tu wojna to caly rzad by z rodzinami #!$%@? w mgnieniu oka, baaa wszysci ci soltysi, burmistrzowie, radni gminy, czlonkowie komisji i zarzadow,