Wpis z mikrobloga

Mirki i Mireczki, pytanie dość głupie...
Czy zaczynacie sie czuć nieswojo w swoich miejscowościach z powodu tylu ludzi czarnoskórych?
Mieszkam w Lublinie, nigdy nie widzialem tylu tych ludzi co teraz XD ʕʔ

Normalnie jakby był jakiś wylew makumb na cale miasto... i powoli człowiek przestaje sie czuć bezpiecznie we własnym mieście a nawet i kraju ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#lublin #pytanie #polska
  • 105
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@wogbius jak idzissz wieczorem i w bramie kamienicy stoją to sie nie dziw, zapraszam na dzielnice Lublina ( ͡º ͜ʖ͡º) dam ci mapke nawet
  • Odpowiedz
@LubieSzaszylkiZLublina: Już widziałam murzyńskie rodziny, albo murzynki w ciąży w przychodni xd Do tego sporo tych niby studentów to jacyś dość starzy, dużo takich już koło 40 widuję. Na pewno uczelnie i landlordzi mają na nich dobry biznes, tylko dlaczego za to wszystko musi znowu płacić przeciętny człowiek.
  • Odpowiedz
@kiupik: Uwielbiam takie wybiórcze posługiwanie się statystykami. Zgadnij która płeć odpowiada za 99% brutalnych przestępstw, też się czujesz nieswojo jak na podwórku jest za dużo mężczyzn?
  • Odpowiedz
@kiupik: U mnie widuję średnio jednego czarnoskórego rocznie xD Mieszkam w 50-tysięcznym mieście, czasem bywam w okolicznych podobnej wielkości albo większych i też nie ich za bardzo nie ma. A co do bezpieczeństwa, to ostatnio zostało tutaj pobitych dwóch Hindusów ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@kiupik: nie wiem czy jesteś świadomy, ale ludzie przyjeżdżający do nas na studia to nie jest najgorszy sort, który szturmuje granice Europy na pontonach. Żeby przylecieć do Europy na studia, to trzeba być co najmniej z klasy średniej w Afryce i Ci ludzie są z wykształconych rodzin, które są w stanie im pomagać finansowo.

Kończą w Polsce studia, które są tańsze niż w UK, Francji czy Niemczech i podejmują pracę w
  • Odpowiedz
@kiupik: Tak...jakoś tak od roku jest zauważalny wzrost ilości brązowych. Mam nadzieję, że kibole będą utrzymywać ich liczbę na stałym, już nie większym poziomie.
  • Odpowiedz