Wpis z mikrobloga

#blackpill

Luźna obserwacja ludzi w dużym wojwódzkim mieście w dniu dzisiejszym. Korzystając z pięknej pogody postanowiłem się wybrać na spacer, lokalizacja - park z akwenem wodnym.

W trakcie godziny zobaczyłem jakieś 100 par, większość z nich to typowe normictwo, to co mnie zdziwiło to, że nie było nikogo niższego odemnie - sam mam 177 cm. Typowy wzrost to takie 185-190. Mówie tutaj o facetach którzy byli z dziećmi i żonami.
Większość wymaxowana z zarostami od barbera czy dobrym lookiem typu ubrania. Nie spotkałem żadnego typa którzy byłby z dziećmi a był niżej niż te 5/10, nie mówiąc już o typowym przegrywie.

Wnioski: kobiety w dziesiejszych czasach nie chcą mieć dzieci z kimś kto jest choć trochę niżej niż normik, preferowany wzrost to 185-190. 180 jest absolutnym minimum.
Jeżeli chodzi o mnie to jeszcze większa deprecha, widzę jak dużo mi brakuje do „normalnego” wyglądu
Dodatkowo smutno mi się robi że ludzie młodsi odemnie potrafią mieć już rodzinę.

#przegryw
  • 8
@jonasz68: widzisz to co chcesz widzieć (jest takie psychologiczne zjawisko chyba coś z czerwonym samochodem), byłam i wczoraj i dzisiaj w różnych miejscach na spacerze, i widziałam takie pary jak opisujesz, widziałam też "Mariuszkow" z brzuszkami i kobiety z nadwagą i dzieciarnia, widziałam pary równego wzrostu 170 cm - wiem bo wyprzedzałam, widziałam sporo starszych ludzi różnego wzrostu i "Januszy" z wasami, żeby nie było widziałam też Polkę z ciemnoskorym ;-)
@jonasz68: A ja wróciłem z lasu (spacer 33 km) i spotkałem tam bardzo wiele różnych par i pojedynczych osób (tych też jest sporo): niskich, wysokich, brzydkich, ładnych, grubych (sporo - po to idą biegać zapewne) i chudych, starych i młodych, z psami i bez... (Prawie) wszyscy się do siebie uśmiechamy, mówimy sobie dzień dobry lub pozdrawiamy się ręką itd. Ogólnie jest bardzo miło w tej całej różnorodności... Nie wszyscy mają tzw.
sammler - @jonasz68: A ja wróciłem z lasu (spacer 33 km) i spotkałem tam bardzo wiele...

źródło: 20240225_105922

Pobierz
@Erikaa: bo może widziałaś starszych ludzi w których grupie wiekowej nie ma takiego niedoboru kobiet. W przypadku ludzi mlodych to jest praktycznie dokladnie tak jak autor tematu napisał.
Btw- jak ma być normalnie skoro 80% imigracji stanowią mężczyźni? Widzialas kiedys polaka z murzynką? Ja widziałem. 1 raz w zyciu. Polki z murzynami widuje kilka razy tygodniu
@debi5s: no właśnie napisałam po kolei czyli starszych ludzi dopiero na końcu, czyli wśród młodszych i w średnim wieku też widziałam różne pary, też oboje niscy, a nawet chyba widziałam że ona wyzsza. O czarnoskórym i polce napisałam żeby nie było że wypieram. Widziałam kilkukrotnie polaka z kobietą ciemnoskora (mniej razy ale to pytanie do facetów dlaczego a nie do mnie).
@Erikaa:

Widziałam kilkukrotnie polaka z kobietą ciemnoskora (mniej razy ale to pytanie do facetów dlaczego a nie do mnie).


do facetów? a to faceci ustalają komu sie wydaje wizy czy MSZ? Mężczyzn z 3 świata przyjezdza o wiele więcej. no ale fakt, murzynki sa tak brzydkie ze pewnie chlopaki ktore maja mozliwosc taką wyrwać, i tak nie korzystają
@debi5s: chyba raczej mam na myśli studentów, u mnie w mieście to są kierunki medyczne więc jest sporo kobiet bo np pielęgniarstwo. Ale jejku no mnie osobiście absolutnie nic nie ciągnie do murzynów więc się nie wypowiem o motywacji innych.