Wpis z mikrobloga

Siema wykopki

Jako przegryw bez żadnych znajomych i umiejętności warto wyjechać do norwegi i sobie tam wegetować? Od życia oczekuje jedynie grania na komputerze po pracy, chodzenia na strzelnice w weekendy i tyle. Żadni ludzie, imprezy, znajomości czy związki mnie nie interesują. Przy okazji wiecie czy łatwo tam zrobić pozwolenie na broń? Bo w PL już mam. Dzięki!
#norwegia #emigracja #przegryw
  • 7
  • Odpowiedz
@D_Stog: przed chwila napisalem innemu zastanawiajacemu sie to:
https://wykop.pl/wpis/75200357/obserwuj-mirkoanonim-oplaca-sie-uczyc-norweskiego-#264636969

Jesli chcesz zmiany otoczenia to spoko, tyle, ze nie na rok, dwa piec a na kilkadziesiat. Jezyka musisz sie nauczyc, ale powrot z nim do Polski jest bez sensu. Chyba, ze ci sie uda znalezc prace w PL z jezykiem tak jak moja kolezanka na infolinii. Tylko twoje nastawienie nie rokuje ku nauczeniu sie jezyka plynnie.
  • Odpowiedz
Jako przegryw bez żadnych znajomych i umiejętności warto wyjechać do norwegi i sobie tam wegetować?


@D_Stog: nie

Bardzo trudny spolecznie kraj. Jak pojedziesz na YOLO dostaniesz jakas fizyczna prace (tylko uwaga, to nie takie proste) w ktorej bedziesz wegetowac... i co dalej? Tak cale zycie? Brzmisz jak osoba z depresja, i wczesniej czy pozniej bedziesz musial sobie odpowiedziec na pytanie co dalej.

myślisz że tak łatwo wyjechać do Norwegii? wyjechać łatwo
  • Odpowiedz