Wpis z mikrobloga

@iskra-piotr: Dzięki temu artykułowi spędziłem na Wikipedii ponad cztery godziny, ponieważ tak się wkręciłem dzięki Tobie. Wiadomo, iż potem się skacze od hasła do hasła :)
Broń Boże nie chcę Ci nic narzucać, ale może spróbuj napisać o metodach śledczych, policji, morderstwach i różnych zbrodniach w czasach starożytnych?
Mój angielski nie pozwala mi na kwerendę takiej tematyki, a może trafić się coś fajnego :)

Pozdrawiam i dzięki raz jeszcze za Twoje
  • Odpowiedz
  • 1
@Zoonekro: łoooo, taki komentarz to dla mnie jak największa nagroda :D Dziękuję :)

Co do metod śledczych to najbardziej wybuchł mi mózg od tego, jak mi z kryminalistyki pokazali, że w Polsce jest mega rozwinięta osmologia i kryminalni potrafią przyjść na miejsce zbrodni ze słoikiem, zamykają w nim powietrze z miejsca przestępstwa i są w ten sposób na podstawie zapachu wskazać winnego. Kosmos! :D Chętnie bym popisał o takich rzeczach, ale
  • Odpowiedz
Zaskoczyłeś mnie z tą osmologią. Też ciekawy temat. Sam oglądam dużo Crime Investigstion oraz Discovery ID, ale to mi umknęło.

Cieszę się, że mój komentarz sprawił Ci radość. Mi Twój artykuł również. Zwłaszcza smaczki z tym, że Żydzi nie chcieli współpracować z policją, ponieważ nie chcieli wydać "swojego".
Tak naprawdę dalej jest podobnie.
Oczywiście artykuł o Airlines 370 także przeczytany i kolejne 2 godziny Wikipedii. Nawet zahaczyłem o jakieś bzdurne filmiki z
  • Odpowiedz