Wpis z mikrobloga

Nawet nie wiem jak to zapisać, ale spróbuję.

Janek w busie z którego robi campera zbuduje prysznic z desek PCV, które ma w ogrodzie jako ściankę osłaniającą basenik na zewnątrz, a deski te ma od chłopa któremu budował basen i które dostał od tego chłopa który je miał 15 lat przy swoim basenie.

Chłop co uznał, że jak nie może w swoim ROD mieszkać to go rozbierze xD

#odyn
  • 16
  • Odpowiedz
Będzie dobrze uszczelni wszystko sikaflexem, Producent sika powinien mu zaproponować współprace za reklame tego produktu, bo w każdym odcinku znajduje dla niego zastosowanie a widać że już mi się powoli kończy ten cudowny środek.
  • Odpowiedz
  • 2
@bardzomalyczlowiek ten blaszany, źle zaizolowany bus to będzie jedna wielka sauna na kółkach. Z żałosnym okienkiem i równie nędznym wentylatorkiem. Nie wiem jak on chce w tym egzystować latem
  • Odpowiedz
Nie no, chyba, aż tak źle nie będzie, żeby się tam miał udusić albo zasłabnąć, szczególnie o tej porze roku, ale sam fakt, że zamykasz się w pomieszczeniu zupełnie bez okien - mi by #!$%@?ło najpóźniej po paru dniach. Zero światła z zewnątrz, bo to co założył na dachu oknem raczej nie jest, klamki do drzwi pozastawiane meblami... Objazdowy escape room.
  • Odpowiedz
@zdrajczyciel on ogólnie zdezelowal ten ROD. Brama na trytki i byle jak z zamontowanym na odwrót zawiasami, rozebrany balkon bo ciekł więc dal folie niebieska bo na remont nie było xD, rozjechany trawnik, rozebrany basenik. Na spokojnie idzie pomylić jego dom z melina
  • Odpowiedz
@swinkapl ostatnio widziałem film z przeszłości jak kupował tego Roda. Widać było, że wcześniejszy właściciel bardzo się starał żeby był zadbany. Altanka, szklarnia, dużo kwiatów, wyglądało to na świetne miejsce do odpoczynku. Aktualnie to jest jakieś śmieciowisko. Będąc dawnym właścicielem i widząc jak to wygląda to plułbym sobie w brodę, że takiemu brudasowi to sprzedałem.
  • Odpowiedz