Wpis z mikrobloga

czemu baby nie mają na tyle odwagi cywilnej żeby po spotkaniu wprost napisać, że to nie to czego szukają tylko kłamią, że są zainteresowane dalszą znajomością po czym odpisują po kilku godzinach i to jednym/dwoma wyrazami?

Przecież takie zachowanie jest gorsze niż napisanie wprost bo można robić sobie nadzieję że nie odpisuje bo pracuje albo np zgubiła telefon ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Serio tego nie pojmuję, albo nie chcą kogoś urazić (robiąc mu w ten sposób większą krzywdę) albo celowo bawią się emocjami.

#p0lka #logikarozowychpaskow #podrywajzwykopem #tinder #blackpill

Dlaczego?

  • nie chcą urazić miłego chłopaczka 45.0% (98)
  • celowo bawią się emocjami 55.0% (120)

Oddanych głosów: 218

  • 16
  • Odpowiedz
@serek_heterogenizowany mi kiedyś na spotkaniu powiedziała, że było bardzo fajnie i oby następne spotkanie było szybciej po czym po 4 dniach zapytałem o kolejne spotkanie i dostałem odpowiedź, że na razie nie ma czasu ale na pewno znajdzie. No i miesiąc szukała ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Oczywiście podziękowałem i każde poszło w swoją stronę
  • Odpowiedz
@serek_heterogenizowany: kobiety unikają konfliktów wbrew temu co często się mówi na tagu i zwyczajnie nie chcą się kłócić, więc wybierają kłamstwo zamiast konfrontacji. W dodatku do ich mózgu nie dociera, że mogą cię zranić. Ten cały mit o empatycznej płci to właśnie mit. Kobiety nie są w ogóle empatyczne.
  • Odpowiedz
@serek_heterogenizowany: To jest głupie, ale faktycznie tak jest. W ostatnim czasie miałem dwie takie relacje. Jedna po dwóch spotkaniach planowała już przyszłość, po czym mnie ładnie mówiąc „zghostowała”. Usprawiedliwianie natłokiem pracy, bla, bla, bla. Druga po jednym spotkaniu, na którym sama omawiała już plany następnego i zakończyła je słowami „oby do zobaczenia” nagle przestała odpisywać.

Szkoda tylko czasu, energii, zaangażowania. Na szczęście dawno temu wyrobiłem sobie nawyk szacunku do samego siebie
  • Odpowiedz
@serek_heterogenizowany Kobieta jedno mówi, drugie robie, a trzecie myśli. Po latach doświadczeń z kobietami wiem, że jak facet im się rzeczywiście podoba to choćby skały srały, ona bedzie sama zabiegać o waszą uwage. Będzie sama pisać, inicjować spotkanie. Natomiast jeżeli nagle z inicjatorki zmieni się w ghosterkę i odpisywaczke pojedyńczych zdań to znaczy, że znalazła już lepszy „materiał”.
  • Odpowiedz
@MrSzakal I bardzo dobrze, że nie tylko baby tak robią. Jeżeli nie możemy zmienić zasad gry, trzeba się dostosować do tych zasad. Facet zawsze powinien mieć opcje a,b i c, nawet jak już jest w związku, bo to motywuje partnerkę do starania się o faceta.
  • Odpowiedz
@serek_heterogenizowany: ale po co ma rezygnować z drugiej opcji? mi jedna laska regularnie odpisywała na snapy, nie chciała wyjść i nagle po dwóch miesiacach, żebym wpadał bo jej sie chciało fest xD
jak laski orbitowały wokół mnie(tak jest to możliwe, tylko dlatego ze nie maja tindera) to tez ich nie spławiałem łatwiej jest i mniej czasochłonne jest odpisywać po jednym słowie niż zaj3bać rozprawkę czemu się nie chce spotykac xd
  • Odpowiedz
Ogólnie - przyzwoite kobiety tak nie postępują, jest takich całkiem sporo. Ale jeśli opisujesz takie zachowanie, to znaczy że na taką kobietę NIE trafiłeś.

@serek_heterogenizowany:

czemu baby nie mają na tyle odwagi cywilnej żeby po spotkaniu wprost napisać, że to nie to czego szukają tylko kłamią, że są zainteresowane dalszą znajomością po czym odpisują po kilku godzinach i to jednym/dwoma wyrazami?


Bo nie chcą sobie definitywnie się odcinać od potencjalnego wygodnego
  • Odpowiedz
@jagoslau: trudno być przyzwoitą jeśli do uniknięcia odpowiedzialności wystarczy zablokować możliwość komunikowania się z drugim człowiekiem. W przypadku gdy kobieta obraca się w gronie znajomych to bardzo dba o swój wizerunek, #!$%@? zachowanie i posunie się do strasznej #!$%@? żeby obronić swoją maskę. Internet daje przyjemne poczucie anonimowości przy jednoczesnej dehumanizacji drugiej strony. Widać tylko linijkę tekstu którą łatwo zignorować a z każdym następnym oczekiwania rosną. Szczęście takie że pewne procesy
  • Odpowiedz