Wpis z mikrobloga

A to zaskoczenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Za @DemagogPL:

Otrzymaliśmy odpowiedź od @PremierRP na nasz wniosek o dostęp do informacji publicznej, na skutek którego aktualizujemy ocenę na #falsz. W odpowiedzi #kprm nie wskazała ekspertyz, na które powoływał się premier, oraz wyjaśniła, że nie posiada utrwalonych na nośniku ekspertyz ani informacji publicznej w zakresie objętym wnioskiem.


#cpk #inwestycje #bekazpisu #4konserwy #neuropa #sejm #polityka #bekazwykopkow #kolej #lotnictwo
aei9077 - A to zaskoczenie ( ͡° ͜ʖ ͡°) 
Za @DemagogPL:
Otrzymaliśmy odpowiedź od @Pre...

źródło: Screenshot 2024-02-27 at 16.46.50

Pobierz
  • 8
  • 11
ej ale to nie prawaki jeszcze wczoraj czy tam dwa dni temu na głównej pisały, że faktchcecking to lewacki spisek, by rozsiewać lewackie kłamstwa?

Teraz nagle faktcheckerzy są dobrzy, bo w Tuska uderzają?


@Fingolfin89: Nie wiem czy prawaki pisali, ja lubię factchecking i notki twitterowe jak prostują pętactwo, niezależnie czyje. Prawda nie ma barw partyjnych, chyba? Plus jak to się ma do tematu?
  • 0
fact checking liczy się tylko jeśli się ROZWAŁKUJE ZNISZCZY ZGRILLUJE ZMASAKRUJE lewaka, nie wiesz? xD


@jaroty: Ale do kogo ty to mówisz tutaj? Do mnie?
  • 4
ej ale to nie prawaki jeszcze wczoraj czy tam dwa dni temu na głównej pisały, że faktchcecking to lewacki spisek, by rozsiewać lewackie kłamstwa? Teraz nagle faktcheckerzy są dobrzy, bo w Tuska uderzają?


@Fingolfin89: Btw, to ty dzwonisz. Rozumiem, że sobie zakwalifikowałeś mnie do "prawaków" tylko na podstawie tego, że wrzuciłem ten wpis? Przedwczoraj pochwaliłem tutaj Chadosława Sikorskiego za genialne wystąpienie i dostałem prawie 1000 plusów, dziś krytykuję Tuska za kłamanie