Wpis z mikrobloga

@officer_K: Ja rozumiem, że agentura może wtargnąć w grupę ale wtedy wyłapuje sie takiego i kuje mu mordę. Przygłupi rolnicy udają, że nic nie widzą i sami na siebie kręcą bat.
  • Odpowiedz
  • 2
Ludzie tu piszą, że się agentura podpięła a prawda jest taka, że wielu z nich i wielu konfiarzy dokładnie tak myśli i takie wpisy ich nie ruszają.


@To_ja_moze_pozamiatam: to też prawda. Przytłaczająca większośc rolników nie grzeszy inteligencją... O k0nfiarzach nawet szkoda wspominać, bo wiadomo, że to jest absolutny margines intelektualny i sekta.
  • Odpowiedz
  • 1
wolę chleb z robaka, i kotlet z soi

niż coś prosto z polskiej roli ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Dumpatz: na rany Krystusa! Usunąłem z przyzwyczajenia! ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przepraszam! Powinienem polajkować!
  • Odpowiedz
@officer_K niestety smutna prawda jest taka że ludzie 55+ pamiętają jak było bez uni i uważają że byłoby teraz taniej i lepiej. Dodatkowo prounijny jest Tusk a jak wiemy Tusk jest złem wcielonym więc Tusk=ZUO. Ludzie 55+ mają tendencję do bycia turbokatolami i hiperpatriotami nawet nie mając pojęcia co jest w interesie Polski, ot kierowanie się historia i uprzedzeniami np nienawiść do Niemców czy Żydów ale już do Ruskich nie koniecznie bo
  • Odpowiedz