Wpis z mikrobloga

@brzydkaRozowa
Ale wiesz że bycie chudym to nie mega figura. Mega figura to klepsydra, albo przynajmniej gruszka.

Z drugiej strony to co z tego że jesteś brzydka. Polki są ogóle mega brzydkie i tylko od mężczyzn wymaga się urody czy wierności
  • Odpowiedz
Dosłownie jeden wpis na wykop atencyjny albo poznajkach i dostaniesz co najmniej 10 chłopa będących skakać koło Ciebie


@Mirasthrope: W tamtym roku wrzuciłam wpis, że szukam towarzysza na spierdotripy i wiesz, ilu chłopów wokół mnie zaczęło skakać? Aż zero ( ͡° ͜ʖ ͡°) Napisało np. dwóch mirków mieszkających w całkiem innej części kraju, a jeden zanim się spotkaliśmy, to usunął konto xD Innego z kolei widziałam na
  • Odpowiedz
@choochoomotherfucker: juz nie przesadzaj, że akurat do kazdej pisza sami zboczency i napalency. Znalem malo atrakcyjne kobiety, ktore po urealnieniu oczekiwan i wymagan nawet na tym okropnym tinderze jakims cudem szybko znajdowaly sobie normalnych chlopakow na ich poziomie.
  • Odpowiedz
@brzydkaRozowa: nie da się być w Polsce femcelka z powodów fizycznych (chyba że wchodzi w to niepełnosprawność), co innego ze względu psychicznych

Zresztą, czemu ja odpowiadam na baita ehh
  • Odpowiedz
@okfmale: da sie - wystarczy ze masz kwadratowa szczękę, duży nos i małe oczy (moja twarz) i już leżysz - ratuje mnie tylko niska waga, cycki, wagina i długie włosy

Jestem femcelką przez beznadziejne geny od matki (ta sama twarz)
  • Odpowiedz