Wpis z mikrobloga

Co tu się do licha wyprawia?
Czy już nie można tu napisać prawdy? bo od razu posty są usuwane a użytkownik dostaje bana

Właśnie spadło moje znalezisko - napisałem że google stracił 70 mld dolarów,bo ich AI Gemini generowało obrazy niezgodne z prawdą np.czarni wikingowie,Azjaci w mundurach nazistowskich.Do tego nie chciało potepić pdf-ili oraz nie mogło odpowiedzieć na pytanie kto jest gorszy Adolf H czy Elon Musk
Gdzie tu jest nieprawda?przecież cały internet o tym trąbi-tutaj link
https://nypost.com/2024/02/27/business/google-parent-loses-70b-in-market-value-after-woke-ai-chatbot-disaster/

Swoja drogą wczoraj wróciłem z miesięcznego bana,tylko dlatego że napisałem że tvn gardzi rodzinnymi wartościami (chodziło o chłopa z broda co chce nauczać seksualności 6 letnie dzieci oraz nowy program na tej lipnej stacji propagandowej-promocja draq queen)

Napisałem jakiś czas temu post w którym argumentowałem,że jest robione wszystko,aby zapobiec wolności słowa w internecie i jak widzę właśnie to ma miejsce.SKANDAL
Nie możemy na to pozwolić!!!!!!
Ostatnio wpadli na pomysł o kwestie tzw.mowy nienawiści- tu tylko chodzi o to,aby już nie móc się krytycznie wypowiedzieć na tematy które są karygodne i niedopuszczalne w zdrowym społeczeństwie już nie wspomnę o krytyce rządu

CO ZA CZASY NASTAŁY

#bekazlewactwa #bekazpodludzi #cenzura #polityka #wtf