Wpis z mikrobloga

@Wilczynski: Mnie #!$%@?ło jak Kłapouchy się pytał Natana "a jakie ty masz osiągnięcia w sporcie" xD no #!$%@? xD gala freakowa, a ten się o poważny sport pyta xD
I jeszcze pyta się typ, co jest przedstawiany jako sportowiec, zawodowy MMA fajter, a jego największym osiągnięciem jest Pas Mistrza MMA ViP i bycie w ONE Champion, skąd go #!$%@? po 2 #!$%@? xD
  • 42
@marv0oo: O #!$%@?....! Aż musiałem sprawdzić. I byłem też pewien jaką odpowiedź znajdę, ze jego przeciwnik miał duży bilans ujemny. I tak właśnie było. Kacper Miklasz wchodził do tej walki z bilansem 1-4. Czyli jedyny rodzaj profesjonalnego zawodnika MMA z którym Pasternak ma jakieś szanse. Aktualnie Miklasz ma 4-7.
Pasternak wozi się jak niewiadomo jaki wielki fighter, a nic nie osiągnął.... Szczy jego mozliwości to jakieś freaki.
@mawmawy: hmm.. shota nie ma. Ale możesz posłuchać f2f z Normanem Parke. On tam mówi, że jest bodajże ślusarzem czy coś takiego. Potem, że jutuberem. No takie pierdy.
Generalnie jak są wywiady z "freakowymi" dziennikarzami to mówi, że jest jutuberem. Z "normalnymi" już nie gada nic o byciu jutuberem tylko gada normalnie.