Wpis z mikrobloga

Lekarz, któremu wystawiłem na znanylekarz.pl opinię, zgodną z prawdą (po prostu odwołała wizytę w dniu wizyty na 40 minut przed, bez podania przyczyny, jak już byłem w drodze) pisze mi teraz że "proszę oczekiwać pozwu sądowego za narudzenie dóbr osobistych" XDDDDD

To powszechna praktyka w tym serwisie? XD

To teraz już wiem skąd niektórzy lekarze mają 5.0/5.0 średnią (co jest niemożliwe i wie to każdy kto zajmuje się statystyką)

#znanylekarz #bekazpodludzi #januszebiznesu
  • 93
Najgorsze jest to, że google robi to samo. Ostatnio sprawdzałem oceny, które wystawiłem, dosłownie wszystkie, które nie były 5/5 są zablokowane. Najbardziej mnie zdziwiło, że nawet oceny 4/5 gwiazdek mam zablokowan


@kuchenekgazowy: Jak się pisze długie komentarze, to osoba chcąca zablokować opinie bardzo łatwo znajdzie coś co narusza bardzo długi regulamin. Zacząłem wystawiać krótkie opinie w stylu "nie polecam" i nie znikają.
OP pisze o lekarce ze średnią 5.0/5 przy kilkuset ocenach,


@NieBendePrasowac: nope, na ZL nie ma średniej 5.0, ZL zaokrągla (mimo, że google indeksuje to jako 5.0), więc spokojnie może mieć kilka gorszych ocen i i tak mieć 5/5 w profilu. Wystarczy, że wystarczającą większość ma 5/5
@Wsxedcrfv Mojej opinii nie dopuścili kazali zmienić, olałam to. A potem dzwonili dwa razy z prośbą żebym spuściła z tonu i nie pisała o lekarzu tylko sam przebieg wizyty to oni udostępnią. Podziękowałam.
dania przyczyny, jak już byłem w drodze) pisze mi teraz że "proszę oczekiwać pozwu sądowego za narudzenie dóbr osobistych" XDDDDD


To powszechna praktyka w tym serwisie? XD


To teraz już wiem skąd niektórzy


@Wsxedcrfv: Gadałem z ziomkiem który miał tam iść na PHP'owca to mówił, że robią model AI, który będzie filtrował negatywne komentarze bez konstruktywnej krytyki, pytam się co to znaczy konstruktywna krytyka ? A on mówi, że po słowach
@Wsxedcrfv: Dajcie mi socjalizm w wersji Duńskiej już nasi L3karze pierdzielą, że do scandi się nie opyla wyjeżdżać, bo 70% podatku odda, a on przecież jest L E K A R Z E M. Halo szacunek mi się należy nie płaciłem za studia ćwierć bańki, ale mam ego w kosmosie.
"proszę oczekiwać pozwu sądowego za narudzenie dóbr osobistych" XD


@Wsxedcrfv: Jeśli nie napisałeś w komentarzu nieprawdy, ani jeśli mu nie ubliżałeś lub nie odniosłeś się w nim pejoratywnie do kompetencji, to ch** ci może zrobić tak na prawdę. Zwykła bucera.
Prowadzę portal, który jest konkurencją dla ZL


@witek1902: w tych "ocenach" to jeszcze brakuje czy pracuje w "młodym dynamicznym zespole nastawionym na sukces". Te przymiotniki to wy #!$%@? na poważnie?!