Wpis z mikrobloga

@NiebieskiMiszmasz: przede wszystkim u brzydkich, bo ich frustruje, że nie mają julki. Całe życie czuli się gorsi i mają kolejny dowód. Najpierw to był brak baby, potem brzydka baba, a jak im cudem się uda wziąć ładną babę, to się #!$%@?ą, że nie mają więcej ładnych bab. Oczywiście to są już moje spostrzeżenia, nie znam badań na akurat ten temat.
  • Odpowiedz
Za miesiąc 30-stka

Zero perspektyw na związek


@brzydkaRozowa: z wiekiem zwiększa Ci się perspektywa na związek, bo z wiekiem wygląd ma coraz mniejsze znaczenie.
Teraz musisz konkurować na rynku z wszystkimi laskami młodszymi od siebie i wiadomo, nie masz szans. Ale tak za 10 lat wszystko się zmieni. Nadal będą panowie w średnim wieku uganiający się za osiemnastka mi, ale nie wszyscy. Wtedy znajdziesz sobie fajnego faceta. Myślę że już teraz
  • Odpowiedz
@zbrodnia_i_kawa

@NiebieskiMiszmasz: przede wszystkim u brzydkich, bo ich frustruje, że nie mają julki. Całe życie czuli się gorsi i mają kolejny dowód. Najpierw to był brak baby, potem brzydka baba, a jak im cudem się uda wziąć ładną babę, to się #!$%@?ą, że nie mają więcej ładnych bab. Oczywiście to są już moje spostrzeżenia, nie znam badań na akurat ten temat.


Przecież typowa Julka ma wklęśnięta twarz i patykowate ciało 4/10
  • Odpowiedz
Magdalena Frąckowiak


@Linnior88: tak ale jest też bardzo szczupła, zresztą to taka modelkowa uroda której nie bardzo rozumiem jak Kate Moss w latach 90. Miałem ładniejsze dziewczyny w klasie.
@brzydkaRozowa masz nogi masz, ręce jak masz wagę w normie to już masz ciało jak 99% kobiet.

Lepiej mieszkać w pustyni niż z żoną kłótliwą, mrukliwą. Księga przysłów


  • Odpowiedz