Wpis z mikrobloga

Czy ma ktoś z was doświadczenie z dostawcą Internetu po światłowodzie od firmy RFC głównie pewnie #bydgoszcz ?
W grudniu zmieniłem LTE z #play na #tmobile i mogę powiedzieć, że play to był dramat u mnie 2Mb w porywach do 8. Na t mobile mam minimum 30Mb/s w porywach do 180. Na osiedlu od 30 kwietnia będzie już światłowód właśnie od #rfc i zastanawiamy się z sąsiadami czy warto w to wchodzić, bo opinie na google są dramatyczne ale w większości chodzi o internet radiowy. Ma ktoś światłowód od nich?
#pytanie #dostawcyinternetu
  • 5
@roszej: a jesteś pewien, ze żadne hurtownik typu nexera, czy światłowód inwestycje wam tam nie wchodzi po prostu? Bo RFC jest dostępne na swojej sieci, oraz w hurcie. Jeżeli to będzie hurt to będziesz miał wielu operatorów do wyboru.
O RFC nie mam zdania.
via Wypiek
  • 1
@FrasierCrane sprawdzam jedynie na tej stronie internet.gov.pl Netię i Orange mam tylko pp skrętce dostępną i to by się zgadzało bo miałem neostradę kiedyś. Jakieś 3 lata temu widziałem jak RFC kładło światłowód i zakończenie - skrzynkę na ulicy zrobili 15m od mojego domu ale po przekątnej - musieli by przejść na drugą stronę studnią Orange i dalej pod płotem do mnie. Ja akurat płot robiłem i nawet peszel przygotowałem a oninoswiadczyli