Wpis z mikrobloga

@vensooo: Jestem właśnie w czwartym rozdziale na pustyni i mimo, że słyszałem raczej negatywne opinie to jak dotąd gra mi się elegancko. Fabuła nawet mi się podoba, zadania idzie w większości zrobić bez poradnika, jest co prawda kilka miejsc gdzie można sobie zablokować grę, ale ja zawsze na początku rozdziału sprawdzam sobie co zrobić, aby do tego nie dopuścić. Jest sporo grindu, ale ja lubię w sumie. No i troszkę sobie
  • Odpowiedz
@vensooo: do trzeciego rozdziału jest w pytkę, khorinis jest trochę duże jako wyspa więc uważaj. Pro tip, piratów w jarkendarze od razu można zabijać pomimo że mają imiona oraz jak wejdziesz do miasta pamiętaj żeby pozbierać zapasy z wież bo potem po wykonaniu zadań z najemnikami już nie wejdziesz do miasta.
PS
Na pierwszej wyspie kupuj bonusy do hp bo warto wydać tą kasę, potem chyba już ich nie kupisz po
  • Odpowiedz
@kasztelan123: pustynia to etap na którym odpadłem, nie przez trudność ale generalnie wielkie odległości. Jak wszędzie trzeba podróżować na f8 albo grając godzinkę dziennie generalnie poszedłeś z punktu a do b i już trzeba grę wyłączać to irytuję to niesamowicie.
  • Odpowiedz
@vensooo: Co by nie powiedzieć o Odysei, mod ten plasuje się na podium w kilku kategoriach. Jest największym modem go Gothica, ma też kilku najnudniejszych i najgłupszych npców - Kunz i Hinz, kilka najbardziej irytujących questów np. Statek handlowy, oraz najgorzej zaprojektowaną mini gre - gra w kości - z jaką spotkałem się w swojej karierze gracza. Poza tym bardzo lubie Odyseje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@vensooo: nie słuchaj narzekaczy. Odyseja najlepszy mod tego kalibru, ja przeszedłem i polecam, nawet swego rodzaju recenzję kilka lat temu napisałem. Najlepiej nie brać bardzo łatwego poziomu, bo postać szybko robi się za mocna i większa część gry to żadne wyzwanie przez co robi się nudno. Ale plugin na przyśpieszenie czasu to jednak must have
  • Odpowiedz
xd będzie nieźle


@vensooo: Dla własnego dobra nie będę tego oglądał, natomiast życzę ci powodzenia i wytrwałości. Jak już się sam pochlastasz na szkieletach i #!$%@? fabule to daj znać, zwrócę suba.
  • Odpowiedz
@cooles: Szkieletów nie ma tam jakoś super dużo, ale za to ścierwojadów, zębaczy i innych zwierzątek jest czasami dużo nawalone. No a fabuła serio jest fajna. Widać, że pisali ją Niemcy, a nie ruscy xd
  • Odpowiedz
@vensooo: Przerwy w odtwarzaniu muzyki są celowe aby można było posłuchać czasem szumu wiatru w twierdzy Atanos ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mi w wersji 2.7.3.3 zdarzają sie błędy przy uruchamianiu efeków dźwiękowych tła. W wersji 2.6 którą wcześniej ogrywałem tego nie było, a że po raz pierwszy gram z Unionem i kilkoma pomniejszymi pluginami to nie wiem czy problem sprawiają one czy wersja New Sound. W sumie
  • Odpowiedz
@cooles:

Jak już się sam pochlastasz na szkieletach i #!$%@? fabule

Chyba nie wybudziłeś się jeszcze dzisiaj dobrze. Wypij najpierw kawe a potem wracaj do nas i do pisania postów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz