Wpis z mikrobloga

FreeCAD - flakon / pojemnik o ciekawym kształcie - omówienie modelu 3D z modułem Part Design

Przedstawiam krótkie omówienie modelu 3D flakonu (pojemnika), który wykonałem w ramach weryfikacji możliwości tworzenia zbliżonej geometrii w programie FreeCAD. Temat został zrealizowany na prośbę Widza.

Zapraszam: (385) FreeCAD - flakon / pojemnik o ciekawym kształcie - omówienie modelu 3D z modułem Part Design

Odwiedź również stronę internetową kanału: IPc - Inżynier Programista

Tag do śledzenia wpisów: #inzynierprogramista

#inzynierprogramista #cad #freecad #inzynieria #mechanika #studbaza #pracbaza #modelowanie3d #modelowanie #projektowanie #ciekawostki #tworczoscwlasna #nauka #hobby #gruparatowaniapoziomu #druk3d #technologia
InzynierProgramista - FreeCAD - flakon / pojemnik o ciekawym kształcie - omówienie mo...

źródło: v385m

Pobierz
  • 1
Im dłużej grzebię w FreeCad tym bardziej odnoszę wrażenie, że do takich zastosowań to coś pokroju Blendera będzie dużo odpowiedniejsze. Ewentualnie sam projekt wazy w FreeCad bo łatwiej, a potem nadawać teksturę czy fantazyjne kształty w Blenderze.

Taki "aparat" ma proste kształty, musi mieć odpowiednie wymiary aby działać. Ale jak już coś musi wyglądać to CAD wymięka trochę, przynajmniej ten Free :P
anonim1133 - Im dłużej grzebię w FreeCad tym bardziej odnoszę wrażenie, że do takich ...

źródło: Zrzut ekranu z 2024-03-01 17-01-21

Pobierz