Wpis z mikrobloga

Drugie podejście do Hades no i siadło, ogólnie zacząłem trochę na nowo doceniać tą małą konsolkę tym bardziej kiedy myślę o tym 4GB ramię, czasem po odpaleniu jakiejś gierki pod monitorkiem od PC opada mi kopara no np taki Grid czy zombie Army, wow. Dzisiaj z sentymentu odpaliłem world of goo I to jak zaimplementowano tam sterowaniem ruchem joycona jest naprawdę mega. Myślę, że każdy ruch w kierunku wsparcia celowania będzie sporym boostem dla konsol. Gdyby w switchu2 zaimplementowano pomysł z handhelda od hp, czyli rodzaj myszy cyfrowej, to byłby killer
#nintendoswitch
  • 2
@dejwis: Kupowałem pierwszą konsolę zaraz po premierze PS5 i XSX. Miało być PS5, bo znajomi zawsze mieli PSy, ale ceny okazały się powyżej sugerowanych i było mało gier. Zacząłem rozkminiać czy może nie kupić Switcha, bo kilka tytułów mnie interesowało + konosla miała sporo gierek imprezowych, na których mi zależało. Martwiłem się perspektywami wyjścia Switcha2, ale jak widać jeszcze trochę przed nami, a zakup zwrócił się mega. To jak większość gierek
kurcze co do exsow, naprawdę starałem sie przekonać, mam mario karty odyseje i luigi mansion...gry ładne zgadzam się, ale nie mam chęci do nich wracać, trzymam je dla znajomych i rodziny. Najwięcej godzin mam naklepanych w zeldach i arcade archive, przy czym nie polecam hyrule warriors, jest bogata w fabule to jedyna jej wartość ale chyba zamysł był taki sam.
O ile nie będzie jakiegoś kwasu ze strony Nintendo, to biore ich