Wpis z mikrobloga

@Michal9788:

First time? :)

Przez ostatnie 2 lata cokolwiek złego się w Polsce stało, to zawsze był winny Ukrainiec... oczywiście tylko do czasu gdy winnym okazał się Polak xD
  • Odpowiedz
@Michal9788: Miałem okazję obserwować co tam się wyprawia w znalezisku na głównej w czasie rzeczywistym. Dawno tego nie robiłem, a to jest #!$%@? dramat.
1. Sprawcą jest ukrainiec.
2. Jeśli fakty temu przeczą, wróć do punktu 1. (a Policja kłamie, żeby uspokoić nastroje)
  • Odpowiedz
@Michal9788: Może i ostatnio polak zgwałcił kobietę tak że ona umarła a inny polak zabił kilkanaście osób na pasach ale i tak sprawcami równie dobrze mogliby być ukraińcy więc niesmak pozostał.

Prawactwo łyka ruską propagandę równie chętnie jak lewacy 50 lat temu. Niesamowite że tak łatwo zamienili się miejscami
  • Odpowiedz
@Michal9788 jeszcze ten wpis na FB zamieścił legitny JAN BRZECHWA xD

@av-va generalnie drift wykonuje się na mniejszej prędkości i na łukach, zakrętach. Autostrada jest dość słabym wyborem. Ponadto kary w PL mniejsze, a głupich turasów z obywatelstwem niemieckim sporo. Więc teoria równie prawdopodobna co każda inna.
  • Odpowiedz
@wafel93:

No nie wiem czy to jest akurat rosyjska propaganda......... na pewno jest to propaganda bycia debilem :) jeśli ktoś takie treści tworzy... rozpowszechnia, publikuje ;p

Masakra
  • Odpowiedz