Wpis z mikrobloga

  • 1
@Izanagi013 ale te diagnozy to darmowe czy muszę coś zapłacić? Nie wiem, należy się coś? Jak tak to podaj blika. Widzę jesteś strasznie uparty skoro musisz stalkowac profil jakiegoś randoma na wykopie. Daj znać jak już zgłosisz. Btw, wczoraj byłem na spocie, wpadła policja, przetrzepali mi całe auto i #!$%@?, no nic nie znaleźli :/ wszystko sprawne. Nawet trójkąt i gaśnica była. Ale to pewnie dlatego, że nie wiedzą ze swoją jazda
  • Odpowiedz
@zielony_goblin: jestes na tyle upośledzony, że nie jesteś w stanie zrozumieć, że swoją jazdą nawet jeżeli jeszcze nikogo nie zabiłeś, to prędzej czy później to zrobisz.
A sprawdzam profil z ciekawości, podobnie jak ludzie w zoo oglądają dzikie małpy, próbując zrozumieć co jest w ich prymitywnych mozgach.
  • Odpowiedz
  • 1
@Izanagi013 ale kiedy kogoś zabije? Kurde gubię się. Instruktor jazdy, psycholog i na dodatek przewidujesz przyszłość? Jak to działa?

Aaaa, widzę, że biologię też studiowałeś. No prawdziwym wychodek. Ekspert od wszystkiego, a jednocześnie #!$%@? się zna ()
  • Odpowiedz
@zielony_goblin: prawo jest dla ciot, a zasady dla debili i tylko twardziele są w stanie to zrozumieć, cnie chłopie? Najważniejsze jest tu i teraz, nie będą mi jacyś konfidenci gadać co mam robić, bo ja wiem najlepiej.
  • Odpowiedz
  • 0
@Tenis_w_porcie raczej cisnę bekę z tego ( ͡º ͜ʖ͡º) a co do spida to w sumie fakt. Dziś jestem jakos 3 dzień na medi i jest spoko. Po prostu "wycisza" ale nie ma skutków ubocznych jak inne leki, które brałem, no jedynie to całe zejście jest odczuwalne ( ͡° ʖ̯ ͡°) nawet na wykopie czy gdzieś jakoś spływają po mnie takie troll zaczepki,
  • Odpowiedz
@zielony_goblin Gratuluję ( ͡º ͜ʖ͡º). Co miałeś na myśli mówiąc o zejściu? Ten brak pobudzenia? "Wyjebongo" u siebie też zauważyłem. Spoko uczucie ( ͡º ͜ʖ͡º). Spodobało mi się, ale ciśnienie trochę skacze. Mierzysz swoje regularnie?
  • Odpowiedz
  • 0
@Tenis_w_porcie zejście czyli lekka senność, natłok myśli. No ciężko to przegapić. Mi ciśnienie nie skacze, skakało po atomoksetynie, generalnie lek na maxa #!$%@?, czułem się po nim jak totalne gówno. Skoki ciśnienia, brak apetytu, potliwość, przyspieszone tętno, dramat. A działanie słabsze niż medi. O dziwo po medi nie dzieje mi się nic ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@zielony_goblin Dobrze slyszeć. Znaczy i dla mnie jest nadzieja ( ͡º ͜ʖ͡º). Czyli jednak coś za coś. Nie chciałbym udawać specjalisty, natomiast może być, że nie tylko lek ma tu wpływ. Nie lekceważyłbym szeroko pojętej psychoterapii/coachingu. A może np. słońca więcej? ( ͡º ͜ʖ͡º). Może w tę stronę? Słyszałem też, że dawka ma tu duże znaczenie, i że to bardzo indywidualna sprawa,
  • Odpowiedz
  • 0
@Tenis_w_porcie nie, słońce tutaj nie pomaga tak samo jak nie pomaga bieganie przy depresji ( ͡º ͜ʖ͡º)

Generalnie problem jest taki, że zwykle do ADHD jest jakiś "dodatek", zawsze jakieś gówno się przypeleta. Jak napisałeś, każdy jest inny. Jeden ma mocne ADHD, inny słabe, jeszcze inny jest jakoś inaczej #!$%@? xD sam medi hmmm, no wyobrażałem sobie, że to będzie jakiś gamechanger, w jakimś stopniu jest, ale
  • Odpowiedz