Wpis z mikrobloga

#reinkarnacja #seriale #przegryw #samobojstwo
Polecam wszystkim zainteresowanym reinkarnacją. Nie widziałem wcześniej tak dobrze zrobionego filmu o wcieleniach.
Gość jest mega przerywem i popełnia samobójstwo. Ale to dopiero początek jego dalszego życia. Bardzo dobrze zrobione kino. Tu naprawdę trudno się o coś przyczepić akcja jest coraz bardziej pokręcona i coraz lepsza z odcinka na odcinek. Nie chce spojlerować bo i tak już za dużo na początku opowiedziałem. Ps. na Amazonie jest wersja w kilku językach poza niestety polskim. Na "gryzoniu" znalazłem wersję polską https://www.filmweb.pl/serial/Ije%2C+god+jugseubnida-2023-10031136?plusMinus=false
CipakKrulRzycia - #reinkarnacja #seriale     #przegryw #samobojstwo   
Polecam wszyst...

źródło: rgerqw4ege4rtg

Pobierz
  • 50
@#!$%@?: Sopranos ma bardzo realistyczne postacie. Do tego stopnia, ze mozesz, na podstawie osobowosci bohatera przewidziec, jak sie zachowa w konkretnej sytuacji. Nie mowie tutaj tylko o glownych bohaterach - postacie poboczne tez. To nie sa archetypy wyciete z kartonu, zeby pelnic pewna funkcje w historii, ale prawdziwi ludzie ze swoimi motywacjami, zaletami i wadami.
Nie widziałem wcześniej tak dobrze zrobionego filmu o wcieleniach.


@#!$%@?: 2001 wiek, a ludzie nadal mylą filmy z serialami. Na, ostatnio to coraz większą plaga. Cofanie się w rozwoju.