Wpis z mikrobloga

#dune chłop wrócił z maratonu diuny i jest mu smutno. gdyby wiedział to by poczekał aż się na jakimś VOD pojawi.... jeśli pierwsza część jest zgodna z książką w 80-90% to druga to chyba jakiś żart. Pewnie masa ludzi zdążyła wypunktować różnice więc nie będę się powtarzał - powiem tylko, że jestem rozczarowany ( ͡° ʖ̯ ͡°) No ciekawe jak planują kontynuować serię z

  • 4
  • Odpowiedz
  • 0
@szmij też mam mieszane odczucia, wiem że niektóre rzeczy by po prostu nie pasowały do filmu, ale character development w połowie po prostu siada... Ale sceny walki piękne, wizualnie i dźwiękowo też miodzio, przyjemnie się oglądało.

  • Odpowiedz
  • 1
@krzywy_kanister: moim zdaniem pominięcie wątku spisku i podejrzeń wobec Jessici jako zdrajcy nie było fikołkiem fabularnym którego część druga nie mogła naprostować prostym stwierdzeniem, że Gurney wiedział, że ktoś zdradził ale nie wiedział, że to Yueh. W zamian tego mamy całe fabularne staczanie się z górki w postaci Jessici która namawia Paula do wypicia wody życia czy Chani która róbi Paulowi przyspieszony tutorial z fremeńskiego życia. Na dodatek całkowite wypłaszczenie relacji
  • Odpowiedz