Wpis z mikrobloga

@TantnisKrzyzowiaczek: Jak ja go tak słucham, to widzę skrzywdzonego chłopaczka, którego dziewczyna rzuciła i na złość światu zaczął chodzić na imprezy, chla, ćpa i udaje jakiegoś turbo ruchacza i #!$%@? swoje życie
  • Odpowiedz
@TantnisKrzyzowiaczek: @marv0oo To typowe "dorosłe dziecko". Chłop z rozbitej rodziny, matka też skrzywiona. Wychowywał się bez wzoru mężczyzny, a nadopiekuńcza mama robiła z niego ciągle chłopca, który za nic nie odpowiada. Najbardziej mnie żenuje, te przekonywanie, że jak "szony" robią to co on chce, to jest to "troska o kobiety", a jak ktoś chce dla tych szonów lepszego losu, to rzekomo wg. pasuta chce dla nich źle xD
  • Odpowiedz
@jasiutorpeda_tokozak: @BombaskaEskadraLotnicza #!$%@? dotarłem tego jak się pyta, czy by podyebali kolegę na policje i podaje przykład "no jakby ukradł coś za 1000 zł" i sugeruje, że on by to olał xD Jakbym robił domówkę i się dowiedział, że mój przyjaciel coś zayebał za 1000 zł, to najpierw by dostał listwę, potem bym kazał mu #!$%@?ć z mojego domu i przetrzepał bym mu kieszenie na wyjściu, ostentacyjnie przy wszystkich, a potem
  • Odpowiedz
Najbardziej mnie żenuje, te przekonywanie, że jak "szony" robią to co on chce, to jest to "troska o kobiety",


@BombaskaEskadraLotnicza: to jest czysta esencja hipokryzji, książkowy przykład xD według niego, jak laska się dyma za kasę czy za pracę, to jest szonem, ale jak szczeka i liże komuś pachę na filmie za atencję i followy na IG, to już szonem nie jest xD

Mam więcej szacunku do laski, która się przerucha
  • Odpowiedz
@marv0oo: Po prostu pasut podobnie jak wielu innych gości walczy o "prawa kobiet" bo w te prawa jest wpisana pewna rozwiązłość i widzi w tym korzyść dla siebie. "Popieranie" kobiet, bo może przy okazji uda się wyruchać jakąś zaburzoną małolatę, której brakowało wzoru ojca to dla mnie czyste #!$%@?ństwo.
  • Odpowiedz
@BombaskaEskadraLotnicza ta, a jeżeli serio chvialby jej na złość zrovic to po prostu ogarnąłby swoje zyebane zachowanie, poznał fajna dvpcie i żył jak normalny facet w jego wieku. Lepiej chyba robić za idiote i dzieciaka w internecie i trzepać z tego hajs
  • Odpowiedz