Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#remont #projektowanie #mieszkanie

Jakieś opinie o projektantach ze sklepów budowlanych typu #leroymerlin #castorama itp? Zastanawiam się nad projektem kuchni i łazienki i nie wiem czy warto.



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 4
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Mój projekt łazienki z Leroy był słaby. Kolejne poprawki nie były w cenie. Więc 200 zł nie było szkoda. W salonie łazienkowym był droższy i bez limitu poprawek. A przy zakupie i tak to odliczyli.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: jeśli liczysz, że ktoś Ci w sklepie budowlanym doradzi co do estetyki, funkcjonalności, rozwiązań no to nie ten adres. Raczej to jest stworzenie wizualizacji Twojej koncepcji. W salonach łazienkowych przeważnie lepiej, ale to zależy od salonu. No i co chyba oczywiste, każdy Ci wrysuje tylko produkty dostępne w danym sklepie.

Z mojego doświadczenia po drugiej stronie (projektant, wykonawca) - jak masz nie mieć żadnego projektu, i tłumaczyć majstrowi „szara płytka
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: ja brałem projekt kuchni z leroy i sam projekt ok, bardzo mi się podobał, tak na miejscu jak już kuchnia była u mnie, to myślałem, że #!$%@? dostanę. Zrezygnowałem z montażu ze sklepu ze względu na dosyć dużą cenę i sam montowałem. Przed projektem było u mnie dwóch łebków robić pomiary, ale niestety nie każdy pomiar w projekcie był uwzględniony. Np projektant zrobił mi piekarnik pod indukcja, ale najbliższy kontakt
  • Odpowiedz