Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Pepu323: Nie ma chyba jej już. Tak jak ta, z którą straciłem prawactwo xD Gadałem z nią długo między spustami i powiedziała, że chce zarobić na mieszkanie i się zmywa z Roksy. I się zmyła po 2-3 latach jakoś. Byłem u niej 3 razy. Zakochałem się w niej, płakałem w poduszkę, ale przeszło po 2 latach.Przesłała mi nawet swoje zdjęcie bez zamazanej twrazy przez blutacza xDD Hehe. A Ty prawik?
wyjatkowy_szmaciarz - @Pepu323: Nie ma chyba jej już. Tak jak ta, z którą straciłem p...

źródło: jk4

Pobierz
  • Odpowiedz
@kacap-: Gdyby mi ktoś 5 lat powiedział, że będę wstawiał do neta swoją formę, swój ryjec i nagrania z wizyt u dziwek, to bym go wyśmiał. Ale odkąd zacząłem brać mix pregabaliny + baklo i czasem benzo/fetę do tego, to hamulce mi totalnie puściły i robię takie głupie rzeczy xDD.
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@tomikulec: masz jakieś namiary? Najlepsze takie sprawdzone już z polecenia bo tak to nie wiadomo czy zdjęcia prawdziwe i w ogóle cholera wie na kogo trafisz.
  • Odpowiedz
Mam z nią 2 nagrania. Jedno z nich trwa godzinę xD Zakochałem się w niej też ()


@wyjatkowy_szmaciarz: Już chyba coś tu wstawiałeś z 2-3 lata temu. Odpaliłem z nudów nie oczekując wiele, a potem przez resztę dnia chodziłem zdziwiony i pogrążony w myślach co się stało z kobietami że jakaś diva zachowuje się jak kobieta z którą facet chciałby spędzić czas - i nie tylko chodzi
  • Odpowiedz
@wyjatkowy_szmaciarz: Uważam, że jest to zabawny dialog, zwłaszcza to, że w przerwie między waleniem a dojściem ręką jeszcze zapytałeś panią #!$%@? jak tam idzie bez roksy. Więc spisałem dla śmiechu i plusów, bo jestem chytry na plusy.
  • Odpowiedz