Wpis z mikrobloga

To co się #!$%@?ło wczoraj w drugiej połowie to nie wiem, kiedy miało miejsce wcześniej. Chyba przed założeniem klubu, bo wtedy też nie istnieli i nie kopnęli w piłkę. A ten po meczu jeszcze gada, że "very good performance".
Przepraszam, jeśli kiedykolwiek nazwałem Twoją taktykę patologią.
#united
allocer - To co się #!$%@?ło wczoraj w drugiej połowie to nie wiem, kiedy miało miejs...

źródło: 3228029-66077848-2560-1440

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@ziko100: Nie przypominam sobie, żeby Erik kiedykolwiek zastosował atak pozycyjny z Ajaxy odkąd jest menadżerem United XD W tamtym sezonie jeszcze to jakoś wyglądało, United (u siebie) potrafiło wygrać z City, Liverpoolem czy Arsenalem - grali wtedy wysokim pressingiem i z dużą intensywnością. Nie była to piękna piłka, ale dało się ją oglądać, bo oprócz przeszkadzania przeciwnikowi, potrafili też coś samemu kreować. W tym sezonie za to katastrofa. Nie ważne czy
  • Odpowiedz
@Danzuo: ją mówię o sposobie pracy który doprowadził go do zostania wogóle menagerem united i w którym świętował triumfy. Czyli wpierw asystentura w Bayernie a potem wprowadzanie cruiffizmu u przygotowanych do tego od małego młodzieżowcach z ajaxu
  • Odpowiedz
@ziko100: No to fakt, ale Erik sam jakiś czas temu przyznawał, że United nie będzie grało jak Ajax, bo po prostu Ajaxem nie jest i tyle, więc on zdaje sobie z tego sprawę.

Mi chodzi bardziej o ten sezon. W tamtmy sezonie było 3 miejce, wygrali Kukuryku Cup, doszli do finału FA Cup, a w LE wyeliminowali chociażby Barce. Oprócz 3 miejsca w lidze były też wygrane z City, Live, Arsenalem
  • Odpowiedz
@Danzuo: wydaje mi się że inaczej ten Haag nie potrafi skutecznie grać a zeszły sezon był zaciemniony przez świetną dyspozycje rashforda i przede wszystkim bruno fernandesa, który był w stanie szybko wyprowadzać piłkę. Bez nich ten styl jest dysfunkcyjny bo reszta piłkarzy po prostu nie nadaje się do niego. Ole właśnie już robił bardziej imponującą grę z kontry
  • Odpowiedz