Wpis z mikrobloga

i nie sluchaj marud z poprzednich komentarzy


@xede: mówisz, że jesteś tym kochanym mieszkańcem w bloku z nowym zestawem stereo, który chce się pochwalić innym mieszkańcom swoim gustem muzycznym?

Ogólnie nie kumam w ogóle zabawy w głośne wydechy, a zarazem np. walkę tych samych osób z fajerwerkami puszczanymi poza sylwestrem.
  • Odpowiedz
@Emhyr000 na Twoim miejscu nie "przerabiałbym" dbkilera bo ciężko będzie wrócić do oryginału. Jak chcesz to wywal na chwilę dbkiler i tyle a zawsze będziesz mógł wrócić do oryginału
  • Odpowiedz
@MrDracek: ale to Twoj problem(brak empatii?) ze nie potrafisz postawic sie w sytuacji innych, @Emhyr000 napisal ze chce troche glosniej bo obecnie w ogole nie slychac, a oczywiscie od razu zlecieli sie wlasciciele kosiarek ze tak nie mozna hur dur,
skoro jesli cicho i przepisy pozwalaja na podbicie tego to czemu nie ma tego zrobic? sam mam ducati ktore ma podbite dB wzgledem japoncow z 98 do 102 zeby spelnial homologacje
  • Odpowiedz
@Emhyr000:
Po co Ci te dziury?
Wpłynie na moc, moment, prowadzenie?
Odpuść
Daj ludziom cieszyć się spacerami czy co tam robią
Twoja radość z jazdy nie będzie mniejsza
  • Odpowiedz
ale to Twoj problem(brak empatii?) ze nie potrafisz postawic sie w sytuacji innych


@xede: wiesz, że to działa w dwie strony? Empatia w stosunku do jednej osoby vs empatia w stosunku do społeczeństwa to jest trochę trudniejszy temat.

Właściwie to to nawet nie działa w dwie strony, bo działa tylko w Twoją stronę: Ty proponujesz, aby mieć głośniejszy wydech niż fabryczny, ja NIE proponuję, aby wydech był bardziej Cichy niż fabryczny.
  • Odpowiedz
@MrDracek: ja wiem jak dzialaja dB i ze to skala logarytmiczna i jak powiedzialem, skoro uzytkownik chce przerobic oryginalny wydech ktory rzeczywiscie w takich kominach jest cichy a przepisy na to pozwalaja to czemu mialby tego nie zrobic? sam mieszkam przy ruchliwej ulicy / wlocie do miasta, slychac kiedy ktos ma zrobiony fajnie wydech a kto ma wypruty z bebechow totalnie

fajnie posluchac dobrego mruczenia a nie przeciaganej szlifierki, z fartem
  • Odpowiedz
skoro uzytkownik chce przerobic oryginalny wydech


@xede: on nie "chce", on się tylko pyta, czy nieodwracalne przerobienie DBkillera to dobry pomysł.
  • Odpowiedz