Wpis z mikrobloga

Edukujcie się mirki i mirabelki w temacie udaru. Ten temat jest tak zaniedbany i pomijany wśród młodych.
Tymczasem jeszcze przedwczoraj było wszystko fajnie. Dziś leżę na neurologii z częściowym niedowładem lewej strony ciała. Tyle sygnałów które pominąłem właśnie wczoraj się skumulowało. Więcej paczek w swoim życiu prawdopodobnie nie rozwioze.
Jednak jest duża szansa na powrót do sprawności.

W Halle dają fatalne żarcie w klinice uniwersyteckiej ¯_(ツ)_/¯

#szpital #niemcy #medycyna
kuba-rozpruwa - Edukujcie się mirki i mirabelki w temacie udaru. Ten temat jest tak z...

źródło: temp_file4753422996869045977

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
  • 77
@WielkiPowrut88 Ogólne osłabienie od rana wczoraj. Około 9 rano wystąpił niedowład lewej ręki i nogi. Później standardowo, zaburzenia mowy, widzenia. Na oddział dostałem się dopiero o piętnastej

Pierwsze ostrzeżenie było dawno temu - stała krew w stopach oraz dretwialy kończyny często.
Lvl 27
  • Odpowiedz
@kuba-rozpruwa: kończyny dretwialy same z siebie czy np lezales trzymałeś telefon(ramiona oparte o materac) i wtedy dretwialy, lub np jak podpierales głowę ręką to ona szybko dretwiala?
  • Odpowiedz
  • 0
@kuba-rozpruwa Jak tak czytam o objawach to mi często stopa lewej nogi drętwieje tak dziwnie że aż ściąga w dół i boli, ja przy migrenie z aurą oczną mam tak że mi chwilowo paraliżuje ale prawą stronę twarzy i szyi, trzeba się w końcu wybrać gdzieś żeby nie kipnac w kalendarz przed 30 stka. Zdrowia mirek
  • Odpowiedz
  • 0
@paw4da Totalnie różnie. Leżysz na plecach i np drętwieje ci lewa ręką. Za chwilę prawa. 5 sekund i koniec. Po obudzeniu bardzo szybkie tętno bardzo często miałem. Przy podpieraniu również.
  • Odpowiedz