Wpis z mikrobloga

Inflacja już każdego chyba zmusza do podnoszenia cen, mój ukochany Turek który sprzedaje mi kebaby od 5 lat, ma teraz kebaba za 7 Euro!

Dawniej kosztowało 4,50 Euro, w 2022 już kosztował 6 Euro, w 2023 kosztował 6.50 Euro a dziś w 2024 kosztuje 7 Euro, za ten sam przepyszny kebab który kupowałem za 4.50 Euro.

Co się dzieje? Myślicie, że kiedyś ceny wrócą do normalności? Czy może za rok będę płacić 8 Euro za kebaba?

Pewnie to nie jego wina, że musi podnosić ceny, bo musi pewnie mięso kupować za większą cenę, rozumiem go, ale aż tak podnosić ceny? z 4.50 do 7.00 Euro?

PS. To jest chyba najlepszy kebab na świecie, jadłem raz w Wrocławiu polski kebab z butki który mówi, że jest z "Berlina" to najgorszy kebab jaki jadłem, ale zjadłem go, bo nie chciałem marnować jedzenia, a czekanie na niego to tragedia, każdy klient dostał pager, czekałem z 20 minut na tego kebaba, gdzie nasz Turek wyrabia do 2-3 min nawet jak jest pełna knajpa.

Chcecie prawdziwego Kebaba? Pojedzcie do Evin w Neustadt an der Donau, to jest prawdziwy kebab, a nie co w Polsce wam sprzedają. Ale on nie ma płatności kartą, ale obok jest bank Sparkasse i Reifaissenbank gdzie możecie wybrać kasę.

#ciekawostkizniemiec
  • 25
@Niedobry: Tutaj masz aktualną kartę z Ewin z wczoraj.

Kebab kosztuje 7.00 Euro, zamiast 4.50.

Jak nie wierzysz? Sam się przekonaj, przyjdź do Neustadt an der Donau i posmakuj najlepszego Kebaba na świecie!

Oni mi nawet za reklamę nie płacą, po prostu to jest najlepszy kebab jaki jadłem. W Polsce to jakaś tragedia.
Ale jak spróbujecie tego kebaba, to zrozumiecie sami, czemu tak bardzo go reklamuje.

Jak bedziecie w Neustadt an
aptitude - @Niedobry: Tutaj masz aktualną kartę z Ewin z wczoraj.

Kebab kosztuje 7.0...

źródło: 1eca02295b2858e803cec735cc39b1bdce6d67adaa1239441065ff3288388509

Pobierz
Luzik ziomus. XD Neustadt an der Donau Rulez! XD


@Niedobry: Hmm, byłeś już u nas w Neustadt? Jak tak, może spotkamy się? Ja płacę za Kebab.

Będziesz czwartą osobą która spotkałem z Wykop :D I zawsze ja za wszystko płaciłem, nawet za kręgle czy tyrolkę :/

Ale za powrotny bilet to sam płacisz, okay?
@aptitude: Awww... So cute. ()
Dziekuje Ci z calego serduszka Mireczku.
Niestety tylko przejazdem akurat tam.
Za zaproszenie dziekuje. Nestety nie bede raczej niedlugo w okolicach. Pracka i zycko.
Ale kto wie... Moze kiedys. I ja wtedy stawiam.
(ʘʘ)