Wpis z mikrobloga

@goly2024: w drugą strone jeśli wysyłasz to czego nie rozumiesz? Ustawiasz tak żeby tx przeszła w nastepnym nadchodzącym bloku. https://mempool.space/pl/ Przecież to jest idealne do oceny opłaty za tx. Jak teraz jest 8 $ 93 sat/vbyte a chcesz żeby twoja tx przeszła w następnym nadchodzącym bloku to ustawiasz 120 sat/vbyte i przejdzie a ile to będzie kosztować? Pewnie taniej niż na giełdach bo jakieś 12-15 €?
@goly2024: zauważ że wczoraj było 123k tx nie potwierdzonych i za tx "następny nadchodzący blok" ludzie płacili 1-2$.
To zależy od ludzi ile zrobią tx na 24h i jak bardzo będa skłonni zapłacić żeby załapać się do następnego bloku ale to bardzo szybko rozładowuje sie w basenie. To bardzo szybko sie zmienia. Te 132k tx w basenie teraz to jest nic.
Znowu na trezorze pokazuje mi że za 8$ dojdzie w pół godziny.

@goly2024: trezor suite? Używam electrum. Dużo lepszy z trezorem. Więc electrum mówi mi ile jest za tx na teraz i propnuje dużo zawyżone sat/vbyte ale patrzę na mempool i widzę ile potrzeba ustawić i dokładam trochę bo nie raz było tak że np z 15s/vB musiałem dkoładać (na szczęście jest RBF w electrum) do 40 s/.vB. ¯\(ツ)/¯
;)
@goly2024: gdybyś chciał lewarować cokolwiek to jak atari teraz po LN na lnmarkets a na grubo to bitmex binance nawet na wirex można lewarować teraz.... i rozłożyć na inne giełdy tak żeby nie stracić. CFD masz na trading212 to taki xtb czy wielkie degiro tylko że tańszy dla początkujących z ETF na bitcoin. Wiadomoże lepiej kupic i na trezora. Ja nie spekuluje a powinienem.